نظر منتشر شده
۵
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 484801
زمان پرداخت سپرده‌های ۵۰ میلیونی در کاسپین
تاریخ انتشار : سه شنبه ۳۰ خرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۰:۱۷
تعیین تکلیف سپرده های تا مبلغ ۵۰۰ میلیون ریال تعاونی منحله فرشتگان پیش از عید سعید فطر آغاز خواهد شد.

به گزارش تسنیم، فرشاد حیدری معاون نظارتی بانک مرکزی از صدور مجوز 60 شعبه جدید برای موسسه اعتباری کاسپین خبر داد و گفت: تا روز چهارشنبه 31 خردادماه 60 شعبه به چرخه فعالیت موسسه کاسپین اضافه خواهند شد و با آغاز به کار این شعب، تعداد شعب این موسسه به 80 شعبه می رسد. بر این اساس این موسسه قادر خواهد بود با سرعت بیشتری سپرده گذاران تعاونی منحله فرشتگان را تعیین تکلیف کند.

حیدری درخصوص تعیین تکلیف سپرده سپرده گذاران تعاونی منحله غیرمجاز فرشتگان خاطرنشان کرد: در دو مرحله پیشین و از 28 اردیبهشت ماه سال جاری پرداخت سپرده های تا مبالغ 100 میلیون ریال و از 9 خرداد پرداخت سپرده های تا 200 میلیون ریال آغاز شده بود. در ادامه روند ساماندهی تعاونی منحله فرشتگان تا پیش از عید سعید فطر، تعیین تکلیف مبالغ تا مبلغ 500 میلیون ریال از طریق موسسه اعتباری کاسپین آغاز خواهد شد و با اجرای این طرح، 93 درصد سپرده گذاران فرشتگان تعیین تکلیف می شود. تعیین تکلیف 7 درصد باقی مانده نیز در آینده اعلام خواهد شد.
۱۳۹۶/۰۶/۰۷ ۱۲:۲۴
 
۱۳۹۶/۰۵/۲۴ ۱۵:۵۰
 
۱۳۹۶/۰۵/۱۹ ۱۰:۲۴
 
۱۳۹۶/۰۵/۱۷ ۱۲:۲۴
 
۱۳۹۶/۰۵/۱۲ ۰۷:۰۵
 
۱۳۹۶/۰۴/۲۷ ۱۰:۱۱
 
۱۳۹۶/۰۴/۲۰ ۱۱:۰۶
 
۱۳۹۶/۰۴/۲۰ ۰۹:۳۱
 
۱۳۹۶/۰۴/۱۳ ۱۵:۴۴
 
۱۳۹۶/۰۴/۱۳ ۱۵:۳۲
 
 
کلمات کلیدی : موسسه اعتباری کاسپین ، سپرده گذاران ، بانک مرکزی
 
محمد
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۳-۳۰ ۱۰:۳۹:۰۵
سلام
عبادات همه قبول ،آيا كاسپين فقط فرشتگان است ؟ به فكر تعاوني هاي ديگر كاسپين هم باشيد (4434765) (alef-11)
 
حسین
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۳-۳۰ ۱۰:۴۲:۱۶
می خواهید همانند موسسات ورشکسته و غیر مجاز و با پرداخت های مرحله ای با کاسپین برخورد کنید.ما اجازه نمی دهیم ما در موسسه مجاز سرمایه گذاری کرده ایم و به قول صیانت از سپرده هایمان را داده بودید نگفته بودید بصورت پلکانی و مرحله ای همراه با کسر سود و نگه داشتن سپرده با ما رفتار خواهد شد ما زیر باز ظلت نمی رویم و این طرحتان همین الان شکست خورده است دست از این طرح های خانمانسوزتان بردارید و واقعیت را ببینید مردم اجازه نمی دهند پولشان را غارت کنید و از آنها تعهد بگیرید که تسویه کردند و حق شکایت را از آنها سلب کنید (4434772) (alef-11)
 
علی
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۳-۳۰ ۱۰:۴۲:۳۵
هرگز نمی توانید با پرداخت مرحله ای شامل کسر سود و سپرده ، سپرده گذاران فرشتگان را از هم جدا کنید ما همه متحد هستیم من 50 سپرده دارم لیکن تا مشخص شده نهایی نمی گیرم باید مشخص شود فرمولتان چیست هیچ کسری ای را نمی پذیریم فقط اعمال ماده 236 (4434775) (alef-11)
 
حامد
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۳-۳۰ ۱۰:۴۸:۵۰
ای کاش ما کاسپینی ها هم غیر مجاز بودیم اونوقت فکر کنم حال و روزمون بهتر از الان بود که مجاز هستیم
حداقل به شعورمون توسط بانک مرکزی توهین نمیشد (4434783) (alef-11)
 
محمد
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۳-۳۰ ۱۱:۵۶:۱۹
آقای سیف نمی تواند مدیر ارشد اقتصادی باشد با اینهمه توان که بانک مرکزی دارد ازپس مشکلات یک موسسه برنمی اید وای باحال بانکهای بزرگتر پس بهتر اسعفادهد (4434873) (alef-11)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.