نظر منتشر شده
۴
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 506536
مطهری در پاسخ به تذکری: گزارش مربوط به موسسه کاسپین به دستگاه قضا ارسال شد
تاریخ انتشار : سه شنبه ۷ شهريور ۱۳۹۶ ساعت ۱۲:۲۴
رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس در تذکری از هیات رئیسه درخواست کرد تا نسبت به ارائه گزارش کمیسیون اقتصادی مربوط به موسسه کاسپین که باید به دستگاه قضا جهت رسیدگی ارسال می‌شد، گزارش دهد.

به گزارش ایسنا، محمدرضا پورابراهیمی در تذکری اظهار داشت: گزارش کمیسیون اقتصادی درباره‌ی موسسه کاسپین با توجه به اعمال ماده ۲۳۶ آیین نامه تصویب شده، اما هنوز اطلاعی نداریم که آیا به دستگاه قضایی فرستاده شده تا خارج از تشریفات به آن رسیدگی شود.

وی افزود: انتظار داریم هیات رئیسه گزارشی را در این زمینه ارائه دهد، تا هم نمایندگان زمان بندی این موضوعات را بدانند و هم مردم تکلیفشان روشن باشد.

نماینده مردم کرمان در مجلس در تذکری در ارتباط با وضعیت بازنشستگان صنعت فولاد نیز اظهار داشت:‌ در این زمینه به رئیس جمهور هم تذکر داده‌ایم متاسفانه وضعیت حقوق این بازنشستگان بین سازمان برنامه و بودجه و وزارت رفاه پاسکاری می‌شود در حال حاضر ۸۵ هزار نفر از این افراد که در سخت‌ترین شرایط کار کرده‌اند وضعیت حقوقشان روشن نیست. از هیات رئیسه می‌خواهیم که این موضوع را پیگیری کرده و گزارش مربوطه را اعلام کنند.

رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس همچنین بیان کرد:‌ متاسفانه وزارت راه هیچ کدام از تعهدات خود را در مورد مسکن مهر یا مسکن اجتماعی، عملیاتی نکرده است و در حال حاضر بدون هماهنگی به کرمان رفته‌اند و ما روحمان هم خبر نداشته است.

علی مطهری نایب رئیس مجلس که اداره جلسه را بر عهده داشت، در پاسخ به این تذکر گفت: گزارش کمیسیون اقتصادی درباره‌ی موسسه کاسپین و اعمال ماده ۲۳۶ روز گذشته ارسال شده است و مسئول مربوطه هم امیرآبادی عضو هیات رئیسه مجلس است.  لذا رونوشت را هم برای کمیسیون اقتصادی فرستادند شاید به دستتان نرسیده است.

وی در مورد وضعیت بازنشستگان فولاد هم گفت: هیات رئیسه حداکثر می‌تواند این موارد را مکتوب به اطلاع مسئول مربوطه برساند. اگر هم نیازی باشد در جلسه علنی یا غیر علنی مسئولان می‌توانند توضیح دهند. البته این موضوع را در هیات رئیسه هم مطرح خواهیم کرد.

مطهری همچنین گفت: در مورد وضعیت مسکن مهر نیز تاکید می‌کنیم که وزارت راه و شهرسازی پیگیری کرده  تا به زودی به نقطه انتها برسد.
۱۳۹۶/۰۵/۲۴ ۱۵:۵۰
 
۱۳۹۶/۰۵/۱۹ ۱۰:۲۴
 
۱۳۹۶/۰۵/۱۷ ۱۲:۲۴
 
۱۳۹۶/۰۵/۱۲ ۰۷:۰۵
 
۱۳۹۶/۰۴/۲۷ ۱۰:۱۱
 
۱۳۹۶/۰۴/۲۰ ۱۱:۰۶
 
۱۳۹۶/۰۴/۲۰ ۰۹:۳۱
 
۱۳۹۶/۰۴/۱۳ ۱۵:۴۴
 
۱۳۹۶/۰۴/۱۳ ۱۵:۳۲
 
۱۳۹۶/۰۳/۳۰ ۱۰:۱۷
 
 
کلمات کلیدی : موسسه اعتباری کاسپین ، سپرده گذاران ، بانک مرکزی ، مجلس شورای اسلامی
 
فرشتگان کاسپین
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۶-۰۷ ۱۲:۴۲:۱۷
تو را خدا بسه بیچاره شدیم یکی به دادمان برسه . (4538263) (alef-3)
 
Italy
۱۳۹۶-۰۶-۰۷ ۱۲:۴۶:۲۹
خداروشکر. سیف و حیدری و کمره ای باید برکنار و محاکمه شوند. (4538269) (alef-3)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۶-۰۷ ۱۲:۵۳:۰۸
پولي كه در كاسپين دزديده شده از پولي كه خاوري برده بيشتر است
حق مردم است كه سودشان را گرفته و شاهد مجازات دزدان باشند
تاخير باعث سلب اعتماد از دستگاه قضا ميشود (4538278) (alef-3)
 
کارمند بانک
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۶-۱۴ ۰۹:۱۵:۵۵
انگار نه تجربه بانکداری در این کشور وجود دارد ونه علم اقتصاد وبانکداری تدریس می شود باسیاست های عجولانه و اشتباهات پی در پی کاهش شدید سودبانکی دستوری و یک شبه بدون توجه به سایر پارامترهای اقتصادی ؛اعطاء مجوز به موسسه کاسپین در اسفند 94می دهید بعد از گذشت یک سال از امضاء تان می گذرد بعد که بهمن عظیم عدم نظارتتان آوار می شود برسر مردم نگون بخت بدبخت ؛ تدبیر می فرمایید ! و دبه می فرمایید , که مجوز موسسه داده اید نه شعبه ! آقای سیف شما ومعاون هایتان اتوبوسی استعفا بدهید شما سرمایه های اجتماعی و محیط کسب کار رابه چالش که نه به نابودی کشیده اید حتی کودکان این مملکت نیز به بدی از شما یاد می کنند (4546628) (alef-11)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.