توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 469672
پخش اولین مستند تبلیغاتی جهانگیری
تاریخ انتشار : يکشنبه ۱۷ ارديبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۱۸:۵۷
نخستین مستند تبلیغاتی اسحاق جهانگیری با عنوان «همه برای ایران» در قالب گفت و گو با کارشناسان سیاسی، ‌اجتماعی، اقتصادی و فرهنگی درباره مسایل و مشکلات روز کشور از شبکه یک سیما به نمایش درآمد.

به گزارش ایرنا، در مستند تبلیغاتی این نامزد دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری، سید محمد بهشتی کارشناس حوزه گردشگری و میراث فرهنگی، فرشته طاهرپور تهیه کننده و فیلم ساز، صادق زیبا کلام استاد دانشگاه، سمیه توحیدلو فعال سیاسی و سعید لیلاز استاد دانشگاه به طرح سوال پرداختند.

در این مستند از جهانگیری خواسته شد که کلی حرف نزند چرا که جامعه به این مسایل حساسیت دارد و سوالاتی از قبیل «چرا ایران را دوست دارید؟»، «چرا درباره مشکلات گذشته تا کنون صحبت نشده است؟»، «آیا قرار است هر 4 سال سن وزرا بیشتر شود؟»، «چرا وابستگی ارزی کشور از 35 میلیارد دلار در سال 84 به 100 میلیارد دلار در سال 90 رسید؟» و این که «قرار است از این به بعد چه اقداماتی انجام شود؟» پرسیده شد.
مستند جهانگیری پنجمین برنامه در این قالب از برنامه های نامزدهای دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری به شمار می رود که پخش آنها از دوازدهم اردیبهشت ماه آغاز شده است.
شبکه یک و شبکه مستند سیما به طور همزمان پخش این برنامه را از ساعت 18:30 آغاز کردند که به مدت 28 دقیقه و 30ثانیه است و بر اساس برنامه ریزی های انجام شده این مستند تلویزیونی فردا ساعت یک و 30 دقیقه بامداد از شبکه جام جم نیز تکرار خواهد شد.
انتخابات دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری، پنجمین دوره شوراهای اسلامی شهر و روستا و میاندوره مجلس دهم شورای اسلامی بیست و نهم اردیبهشت ماه همزمان در سراسر کشور برگزار می شود.
۱۳۹۶/۰۲/۱۸ ۲۰:۲۵
 
۱۳۹۶/۰۲/۱۷ ۲۳:۵۷
 
۱۳۹۶/۰۲/۱۶ ۲۳:۰۶
 
۱۳۹۶/۰۲/۱۳ ۲۱:۰۸
 
۱۳۹۶/۰۲/۱۳ ۱۲:۵۲
 
۱۳۹۶/۰۲/۱۲ ۲۲:۳۵
 
۱۳۹۶/۰۲/۱۲ ۱۴:۰۱
 
۱۳۹۶/۰۲/۱۰ ۱۹:۰۱
 
۱۳۹۶/۰۲/۰۹ ۲۳:۲۵
 
۱۳۹۶/۰۲/۰۹ ۲۳:۲۴
 
 
کلمات کلیدی : اسحاق جهانگیری+انتخابات ریاست جمهوری+‌انتخابات ۹۶+مستند تبلیغاتی
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.