نظر منتشر شده
۱
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 469745
درخواست فوتبالی - انتخاباتی جهانگیری از صداوسیما
تاریخ انتشار : يکشنبه ۱۷ ارديبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۲۳:۵۷
نامزد دوازدهمین انتخابات ریاست‌جمهوری در پستی اینستاگرامی به دلیل همزمانی با پخش دیدار پرسپولیس - الوحده خواستار تغییر ساعت پخش گفت‌وگوی انتخاباتی‌اش شد.

 اسحاق جهانگیری پیش از این دیدار تیم‌های پرسپولیس - الوحده در هفته پایانی دور گروهی لیگ قهرمانان آسیا در اینستاگرام خود نوشت: «فردا (دوشنبه) جوانان قهرمان باشگاه پرسپولیس در میدانی آسیایی وظیفه افتخارآفرینی برای ورزش ایران عزیزمان را بر عهده دارند. با احترام به جوانان فوتبال‌دوست میهن‌مان و با آرزوی موفقیت برای ورزشکاران افتخارآفرین کشورمان با توجه به تداخل پیش آمده از صداوسیما می‌خواهم حتما برنامه فوتبال را به طور مستقیم پخش کند و با تغییر جزئی برنامه گفت‌وگوی اینجانب را با جوانان عزیز را یک ربع زودتر پخش نماید.»
اسحاق جهانگیری خواستار پخش مستقیم بازی پرسپولیس - الوحده شد
۱۳۹۶/۰۲/۱۸ ۲۰:۲۵
 
۱۳۹۶/۰۲/۱۸ ۰۶:۱۴
 
۱۳۹۶/۰۲/۱۷ ۱۸:۵۷
 
۱۳۹۶/۰۲/۱۶ ۲۳:۰۶
 
۱۳۹۶/۰۲/۱۳ ۱۲:۵۲
 
۱۳۹۶/۰۲/۱۲ ۲۲:۳۵
 
۱۳۹۶/۰۲/۱۲ ۱۴:۰۱
 
۱۳۹۶/۰۲/۱۰ ۱۹:۰۱
 
۱۳۹۶/۰۲/۰۹ ۲۳:۲۵
 
۱۳۹۶/۰۲/۰۹ ۲۳:۲۴
 
 
کلمات کلیدی : اسحاق جهانگیری+انتخابات ریاست جمهوری+‌انتخابات ۹۶+پرسپولیس
 
Romania
۱۳۹۶-۰۲-۱۸ ۰۰:۲۱:۰۶
انتخابات برای ایرانی ها عین ماه عسل می مونه فعلا ملت عزيزن و مورد توجه چقدر مسولين به ما جوانها توجه داره چقدر همه خوبن چقدر مهربونن چقدر خوشبختيم (4324063) (alef-11)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.