توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 431637
میر تاج الدینی: رسانه های اصلاح طلب سخنانم درباره قالیباف را تحریف کردند
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۱۵ دی ۱۳۹۵ ساعت ۱۲:۵۷
  حجت الاسلام سید محمد رضا میرتاج الدینی نماینده سابق مجلس  در توضیحاتی به تحریف سخنانش در رسانه های اصلاح طلب اعتراض کرد.

به گزارش الف وی در نامه خود می نویسد : 
خط رسانه ای چپ و اصلاح طلب در یک حرکت هماهنگ بمنظور تخریب دکتر قالیباف سخنان اینجانب در پاسخ به خبرنگار روزنامه آرمان را تحریف کردند فایل صوتی کاملا گویا است .

قسمتی از فایل صوتی مصاحبه اینجانب با روزنامه ارمان که در مورد کاندیداتوری دکتر قالیباف میباشد:

صوت و گوش دادن

من هرگز نگفته ام دکتر قالیباف شرط کرده کسی نیاید تا من بیایم و ریسک کنم.یا نگفته ام ایشان شرط کرده  درصورت اجماع کامل میایند.

بلکه خوشبختانه فایل صوتی موجود است آنچه من گفته ام این است .اقای قالیباف از چهره های مطرح در میان جریان انقلابی است و در مورد  حضور در  انتخابات ، خودشان یا دفترشان باید اظهار نظر کنند لکن آنچه که برداشت بنده است(روی این تاکید کرده ام برداشت و تحلیل من است)ایشان در صورتی میایند که اجماع نسبی باشد و توافقی با افراد دیگر باشد و اضافه کرده ام  یعنی ایشان با جریان انقلابی از اول همراهی خواهند کرد.

حال شما قضاوت کنید چطور خطی از اکنون تصمیم گرفته است هرکسی بخواهد  در مقابل رئیس جمهور فعلی قد علم کند به تخریب او روبیاورند تا کسی جرئت سربلند کردن در انتخابات آینده را نداشته باشد...این کاملا روشن است و مردم بخوبی میدانند عده ای از مدتها قبل تخریب چهره های انقلابی و مردمی و توانمند از جمله دکتر قالیباف رو آورده اند،و از هربهانه ای یک حرکت تبلبغی منفی راه میندازند.

 تحریف آشکار  مصاحبه اینجانب نیز در این راستا است که ده ها سایت خبری اصلاح طلب تیتر دروغین را از یکدیگر نقل کرده اند متاسفانه بعضی سایت های خبری خودی نیز  مثل الف و تابناک این مصاحبه تحریف شده را نقل کرده اند که امیدوارم متن درست مصاحبه را که در فایل صوتی پیوستی موجود است منتشر کنند.
 
کلمات کلیدی : میرتاج الدینی+قالیباف+تحریف
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.