نظر منتشر شده
۱
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 508083
قدردانی کانون تربیت اسلامی از خدمات قالیباف
تاریخ انتشار : يکشنبه ۱۲ شهريور ۱۳۹۶ ساعت ۱۹:۰۰
کانون تربیت اسلامی قالیباف طی نامه ای از خدمات محمد باقر قالیباف در مسولیت شهرداری تهران
قدر دانی کرد.

متن نامه به این شرح است :

سردار جبهه های دفاع مقدس، پیروز میدان خدمت به مردم
جناب آقای دکتر محمدباقر قالیباف

با سلام و درود بر انبیاء الهی به ویژه رسول خاتم حضرت محمد بن عبدالله (ص) و ائمه معصومین (س) و امام خمینی (ره) بنیانگذار نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و شهدای انقلاب اسلامی و به ویژه شهدای مدافع حرم و با دعا برای سلامتی و عزت و اقتدار روزافزون رهبری معظم انقلاب حضرت آیت ا... خامنه ای (مدظله العالی) و نیز با آرزوی توفیقات بیش از پیش حضرت عالی در خدمت به نظام مقدس جمهوری اسلامی احتراماً به استحضار می رساند:

کانون تربیت اسلامی که تشکیلاتی است در برگیرنده جمعی فرهنگیان فرهیخته با 210 شعبه در سراسر کشور پهناور ایران اسلامی، لازم می داند به سهم خود از مجاهدت های هوشمندانه و مدبرانه جنابعالی در مدیریت شهر تهران طی مدت 12 سال گذشته قدرشناسی نماید. و تبلوری از شعار «ما می توانیم» را در سخت ترین دوران تحریم و عداوت دنیای سلطه  و در یکی از بزرگترین و پرجمعیت ترین پایتخت های دنیا، با انگیزه الهی و خدمت به مردم به عنوان ولی نعمتان نظام اسلامی در مدیریت جهادی شما می داند.

شما در این دوران نشان دادید که مدیر جهادی با تکیه بر توان داخلی می تواند بزرگترین پروژه های عمرانی و مدرنترین سازه های فناوری را در زمان پیش بینی شده به منظور توسعه خدمات به مردم به اتمام برساند و علیرغم ظن و گمان بدخواهان نه تنها در توسعه کالبدی، بلکه در گسترش فضاهای فرهنگی و زیباشناختی و هنری از جمله پروژه شهرآفتاب نیز توفیق داشته اید.

همچنان که در پروژه باغ کتاب علاوه بر ارائه کتاب، ترویج نوآوری ها و فناوری های حوزه نشر و دسترسی مخاطبان به منابع اسلام، ایران و انقلاب اسلامی و منابع خارجی و مواد و رسانه های آموزشی، نشان داده اید که استفاده از جدیدترین رویکردهای آموزشی در ارتقای توانمندی های کودکان و نوجوانان این کشور از شاخص های مدیریت جهادی است.

شما در این مدیریت جهادی نشان داده اید که مدیر مومن، تفریحات سالم از جمله توسعه فضاهای ورزشی، توسعه پارک های تخصصی به ویژه برای بانوان، توسعه و حمایت از هنرهای گروهی مانند تئاتر و سینما، نمایش های خیابانی را از شاخص های سبک زندگی ایرانی – اسلامی میداند و بر آن همت می گمارد شما در این مدیریت جهادی نشان داده اید که علیرغم گفته مخالفان بی انصاف، تعامل با دنیا یکی دیگر از شاخص های مدیریت جهادی است و خواهر خواندگی تهران با 23 شهر جهان، انتخاب شهردار تهران به عنوان هشتمین شهردار در میان بیش از 80 شهردار جهان و تقدیرنامه سازمان های جهانی از ارتقای سطح کیفیت زندگی دلیل بر این مدعاست.

مدیریت شهری شما با رویکرد کاهش فاصله شمال و جنوب شهر، تحقق یکی از بارزترین مطالبات انقلاب اسلامی یعنی توجه به نقاط محروم بوده است که اگر این تفکر در همه مدیریت کلان کشور در دولت ها تحقق می یافت امروز شاهد فاصله میان طبقات جامعه و فخرفروشی اهالی قدرت و ثروت بر مردم نبودیم.

همچنین توجه به هویت شهری با توسعه مساجد و کتابخانه های عمومی و نمادهای فرهنگی از جمله احیای خانه موزه های دکتر علی شریعتی، استاد شهید مرتضی مطهری، استاد شهید دکتر بهشتی نشان داد که مدیریت جهادی به هویت ایرانی- اسلامی انقلابی افتخار و آن را به جهانیان ارائه  می کند. و آن را به جهانیان ارائه می کند.

شما با مدیریت جهادی از اذان صبح تا پاسی از شب نشان دادید که سلامت مردم و محیط زیست سالم از دغدغه های مهم حاکمیت اسلامی است. توسعه هزاران هکتار فضای سبز در تهران، توسعه مترو و گزینش تهران به عنوان یکی از پنج شهر برتر دنیا در حوزه حمل و نقل عمومی و  توسعه بزرگراه ها بخشی از عملکرد جنابعالی برای تأمین رفاه و سلامت مردم تهران است و اگر نبود تنگ نظری های سیاسی و از طرح شهرداری در یکپارچه سازی مدیریت سالم سازی هوای شهر تهران با مدیریت شهرداری تهران، حمایت می شد، امروز بخش قابل توجهی از آلودگی این شهر کاهش یافته بود.

آخر کلام اینکه شما در این مدیریت 12 ساله نشان دادید که برخلاف تصور و بی انصافی عده ای، سردار و سرهنگ ایثارگر جبهه های مقاومت و جهاد و دفاع ، نه تنها پیروز و قهرمان آن جبهه است بلکه در خدمت به مردم به ویژه اقشار محروم، بلکه در همه عرصه ها از جمله عرصه های سیاسی و اجتماع و فرهنگی و اقتصادی نیز پیروز میدان است. از خداوند متعال عزت و سعادت و سلامت شما را خواستاریم و امیدواریم به زودی در عرصه ای دیگر از نظام مقدس جمهوری اسلامی برای استمرار انقلاب اسلامی با مدیریت جهادی مشغول  به خدمت شوید.
 
کلمات کلیدی : حمید فرخ نژاد +قالیباف +تشکر از قالیباف
 
Canada
۱۳۹۶-۰۶-۱۲ ۲۲:۵۸:۱۰
خوب بود که این کانون به امکاناتی هم که از شهرداری دریافت داشته اشاره ای می کرد. (4544743) (alef-11)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.