توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 472357
بلومبرگ: کناره‌گیری قالیباف،کار را برای روحانی دشوار می‌کند
تاریخ انتشار : دوشنبه ۲۵ ارديبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۲۲:۰۹
یک خبرگزاری آمریکایی در گزارشی نوشت که کناره گیری قالیباف از انتخابات ریاست جمهوری ایران، کار را برای روحانی دشوار می‌کند و انتخاب مجدد روحانی امر بدیهی نخواهد بود.

به گزارش تسنیم، خبرگزاری بلومبرگ آمریکا در گزارشی به تحلیل انتخابات ریاست جمهوری ایران پرداخت.

بلومبرگ در گزارش خود نوشت: "محمد باقر قالیباف" نامزد انتخابات ریاست جمهوری ایران در حمایت از "ابراهیم رئیسی" دیگر نامزد انتخابات ریاست جمهوری ایران، از انتخابات کنار کشید، اقدامی که نظرسنجی ها نشان میدهند رقابت های انتخابات ریاست جمهوری را میان وی و "حسن روحانی" رئیس جمهور کنونی ایران منحصر می کند.

قالیباف که هم اکنون شهردار تهران است و در انتخابات سال 2013 در برابر روحانی نتوانست به پیروزی برسد طی بیانیه ای از کابینه روحانی با عنوان کابینه "ناتوان و ناکارآمد" یاد کرده است.

بلومبرگ در ادامه این گزارش نوشت: در صورتی که طرفداران قالیباف و رئیسی با یکدیگر متحد شوند می توانند انتخابات را به نفع خود به پایان برسانند این در حالی است که چند هفته پیش نظرسنجی ها از پیروزی روحانی خبر می دادند.
 
کلمات کلیدی : روحانی+انصراف قالیباف+انتخابات ریاست جمهوری+انتخابات ۹۶+ستاد کرامت و کارآمدی+بلومبرگ
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.