توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 471598
سرنوشت «آخرین نخست‌وزیر» در نمایشگاه کتاب
تاریخ انتشار : شنبه ۲۳ ارديبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۱۴:۵۱
مدیر روابط عمومی معاونت فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی درباره جمع‌آوری کتاب «آخرین نخست‌وزیر» شامل زندگی‌نامه میرحسین موسوی از نمایشگاه کتاب تهران توضیحاتی ارائه کرد.

به گزارش ایسنا، سیدمحمد طباطبایی - مدیر ستاد خبری و امور رسانه‌ای سی‌امین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران - امروز (شنبه، ۲۳ اردیبهشت‌ماه) در محل نمایشگاه کتاب در شهر آفتاب در توضیحی درباره جمع‌آوری کتاب «آخرین نخست‌وزیر» (زندگی و زمانه میرحسین موسوی - سال ۱۳۲۰ تا ۱۳۶۸) از نمایشگاه گفت:‌ این کتاب از نمایشگاه جمع‌آوری نشده است، منتها برای مدت کوتاهی جلو عرضه آن گرفته شد؛ چرا که ممکن بود همزمان با تبلیغات انتخاباتی نام کتاب حساسیت‌هایی را ایجاد کند.

او افزود: نیاز بود کتاب دوباره بررسی شود که این اقدام صورت گرفت؛ اما پس از بررسی مشخص شد کتاب مشکلی ندارد و عرضه آن از سر گرفته شد.

کتاب «آخرین نخست‌وزیر» تالیف جواد موگویی از سوی نشر شهید کاظمی منتشر و در نمایشگاه کتاب تهران (تا ۲۳ اردیبهشت در شهر آفتاب) عرضه شده است.
 
کلمات کلیدی : نمایشگاه بین‌المللی کتاب
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.