نظر منتشر شده
۱
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 469029
آب باران وارد غرفه های کتاب شد ولی مشکلی بوجود نیاورد/عکس های منتشره در فضای مجازی مربوط به سال گذشته است
تاریخ انتشار : جمعه ۱۵ ارديبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۲۲:۴۳
مدیرکل خدمات شهري شهرداري تهران با اشاره به بارش باران و رگبار بهاري عصر امروز گفت: باران مشكلي غرف واقع در سالن های سی امین نمايشگاه كتاب شهرافتاب ايجاد نكرده است.

به گزارش میزان، عطایی  مدیرکل خدمات شهري شهرداري تهران بابیان  این مطلب گفت: مجموعه نمايشگاهي شهر آفتاب در حال تكميل شدن است و نسبت به سال گذشته كه اولين سال برگزاري و فعاليت اين نمايشگاه بود، توسعه زيادي پيدا كرده است. امسال نيز درصد زيادي از ناشران داخلي و خارجي نمايشگاه كتاب در سالن هاي ثابت مستقر هستند.

وي با تاکید بر اينكه به علت حضور زياد ناشران در نمايشگاه برخي از آنها در چادرهاي موقت مستقر هستند، ادامه داد: در آينده نزديك جاي اين غرفه ها به سالن هاي اصلي تبديل مي شود.

 وی افزود:عصر امروز آب باران داخل چند تا از این غرفه هایی که در چادر هستند، شد اما خوشبختانه مشكل خاصي درخصوص سقف غرفه ها و یا عدم كشش آنهامشاهده نشده است.

مدیرکل خدمات شهري شهرداري تهران با بيان اينكه در پشت بام سالن ها ناودان هايي تعبيه شده تا در زمان بارش باران و برف به سرعت آب باران از آنها تخليه شود،  تصريح كرد: با حجم باران امروز ممكن بود اين ناودان ها دچار عدم كشش خروجي آب باران شوند كه خوشبختانه اين اتفاق نيفتاد و تنها كمي آب در چندغرفه واقع در چادرها رفته بود كه بلافاصله نيروهاي خدمات شهري به خارج كردن آب باران از داخل آنها اقدام كردند.

وی با اشاره به برخی عکس های منتشر شده در فضای مجازی گفت: این عکس ها مربوط به سال گذشته است نه امسال.

عطایی با اشاره به اينكه اگر باران به صورت رگبار نباشد حتي در چند ساعت به هيچ عنوان آب گرفتگي در شهر نخواهيم داشت، گفت: رگبارهاي بهاري در زمان ٥ دقيقه ممكن است باعث آب گرفتگي معابر و خيابان ها شود. عصر امروز نيز چند نهر آب دچار عدم كشش شدند كه بلافاصله با توجه به رصد آنلاين و باتوجه به آمادگي مناطق و نواحي ١٢٣ گانه فورا رفع مشكل شد و در حال حاضر مشكلي نداريم.
 
 
کلمات کلیدی : نمایشگاه بین‌المللی کتاب + شهرداری تهران
 
پرسشگر
United States
۱۳۹۶-۰۲-۱۶ ۱۰:۲۱:۲۱
نمونه ای از مدیریت قالیباف؟؟؟؟ (4317620) (alef-13)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.