توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 471013
19 غرفه در نمایشگاه کتاب پلمب شدند/ خرید و فروش غیر قانونی بن‌کارت کتاب در نمایشگاه سی‌اُم
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۲۱ ارديبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۱۴:۴۳
سخنگوی سی‌اُمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب گفت: امسال ۱۹ غرفه از ناشران حاضر در نمایشگاه بر اساس آیین‌نامه موجود و بنا بر تخلف خرید و فروش بن‌کارت پلمب شده‌اند.

همایون امیرزاده سخنگوی سی‌اُمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب در گفت و گو با میزان، درخصوص پلمب شدن برخی غرفه‌ها در نمایشگاه گفت: امسال ۱۹ غرفه از ناشران حاضر در نمایشگاه بر اساس آیین‌نامه موجود و بنا بر تخلف خرید و فروش بن‌کارت پلمب شده‌اند.
 
وی در همین راستا ادامه داد: یکی از مصادیق تخلف در نمایشگاه که بر اساس آیین‌نامه پیش از شروع نمایشگاه به ناشران ابلاغ شده این است که بن‌کارت‌های ارائه صرفاً برای خرید کتاب در نظر گرفته شده‌اند. این غرفه‌داران این آیین‌نامه را رعیات نکرده‌اند و به جای اینکه در ازای دریافت بن‌کارت کتاب ارائه دهند با کسر درصدی از میزان مبلغ بن آن را خریداری می‌کردند. این یکی تخلف آشکار است که با آن‌ها برخورد قاطع شده است.
 
سخنگوی سی‌اُمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تصریح کرد: براساس گزارش‌های دریافتی از بخش‌های مختلف این غرفه‌ها پلمب شدند و علاوه بر این از حضور در نمایشگاه کتاب سال آینده محروم شده‌اند. علاوه بر این محرومیت این غرفه‌ها و ناشرانشان از حضور در تمامی نمایشگاه‌های استانی امسال محروم شدند.
 
امیرزاده درباره برگزاری مراسم اختتامیه این نمایشگاه خاطرنشان کرد: مراسم اختتامیه سی‌اُمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب ظهر شنبه ۲۳ اردیبهشت در سرای اهل قلم و با اعلام ناشران برتر برگزار خواهد شد.
 
کلمات کلیدی : نمایشگاه بین‌المللی کتاب
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.