توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 469807
میزان خسارات باران به ناشران در نمایشگاه کتاب
تاریخ انتشار : دوشنبه ۱۸ ارديبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۰۹:۲۴
به گفته قائم مقام نمایشگاه کتاب؛ گزارش نهایی از خسارت‌ها هنوز نهایی نشده و در حال تکمیل است. با این حال برآوردها نشان می‌دهد که در بخش کودک‌ و نوجوان 65 میلیون تومان و در بخش آموزشی 43 میلیون تومان به ناشران خسارت وارد شده است.

به گزارش ایلنا، امیرمسعود شهرام‌نیا (قائم مقام نمایشگاه کتاب) در گفت‌وگو با ما، درباره برآورد خسارت‌های ناشی از باران روز جمعه در شهر آفتاب گفت: شهرداری تهران پذیرفته است که تمام خسارت‌های باران به ناشران را در نمایشگاه کتاب پرداخت کند. برای تعیین خسارت‌های بخش‌های مختلف هم با دقت و بدون عجله اقدام کرده و می‌کنیم تا حق هیچ ناشر خسارت دیده‌ای تضییع نشود.

او در تکمیل توضیحاتش درباره برآورد خسارات‌ها اظهار داشت: گزارش نهایی از خسارت‌ها هنوز نهایی نشده و در حال تکمیل است. با این حال برآوردها نشان می‌دهد که در بخش کودک‌ و نوجوان 65 میلیون تومان و در بخش آموزشی 43 میلیون تومان به ناشران خسارت وارد شده است.

قائم مقام نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران همچنین از تشکیل کارگروهی برای تعیین خسارات خبر داد و گفت: در این کارگروه نماینده شهرداری، نماینده ارشاد و نماینده صنوف حضور دارند و مشغول برآورد دقیق خسارت‌های سایر بخش‌ها هستند. پرداخت مبالغ خسارت نیز به زودی از طریق شهرداری انجام می‌شود.
 
 
کلمات کلیدی : نمایشگاه بین‌المللی کتاب + شهرداری تهران
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.