توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 508560
هاشمی: خطری برج میلاد راتهدید نمی ‌کند
تاریخ انتشار : سه شنبه ۱۴ شهريور ۱۳۹۶ ساعت ۱۱:۲۱
رئیس شورای شهر تهران گفت: گودبرداری غیر اصولی در کنار ساختمان سالن همایش های برج میلاد این ساختمان را به خطر انداخته است.

به گزارش میزان، محسن هاشمی در پنجمین جلسه پنجمین دوره شورای اسلامی شهر تهران گفت: از سوی یکی از اعضای شورای چهارم شهر تهران این موضوع مطرح شد که به دلیل گودبرداری طولانی مدت در کنار برج میلاد، این برج در خطر است.


 وی افزود: بعد از طرح این موضوع، اعلام شد که چنین خطری مطرح نیست و گودبرداری ایجاد شده برج میلاد را تهدید نمی کند.

رئیس شورای شهر تهران با اشاره به گذشت دو سال از عمر این گود برداری در فاز دوم برج میلاد اظهارکرد: 2 سال از این گود برداری می ‌گذرد و تنها سالن‌ همایش‌ های کنار برج میلاد در معرض خطر است.

هاشمی در خصوص با بیان اینکه " ساختمان سالن همایش های برج میلاد در خطر است" اظهارکرد: مباحث مطرح شده در رابطه با خطرات برج میلاد، در کمیسیون عمران شورای شهر چهارم موضوع مورد بررسی قرار گرفت و مشخص شد خطری برج میلاد را تهدید نمی ‌کند و آنچه مورد خطر بوده، ساختمان همایش ‌های کنار برج میلاد است.

وی در خصوص دلایل بلاتکلیف ماندن این گودبرداری در کنار برج میلاد خاطرنشان کرد: به دلیل سوء ‌تفاهم های ایجاد شده میان شهرداری، شورای عالی شهرسازی و شورای چهارم فعالیت ها متوقف شده بود. لازم است این موضوع مورد توجه شهرداری تهران قرار بگیرد.
 
کلمات کلیدی : محسن هاشمی + شورای شهر تهران + برج میلاد
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.