توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 506869
اعلام محدودیت‌های ترافیکی جاده چالوس
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۸ شهريور ۱۳۹۶ ساعت ۱۲:۱۱
رئیس پلیس‌راه استان البرز محدودیت‌های ترافیکی جاده چالوس در روزهای پایانی هفته را اعلام کرد.

سرهنگ رضا معظمی گودرزی در گفتگو با مهر با اعلام محدودیت‌های ترافیکی محور کرج – چالوس، اظهار کرد: تردد انواع خودرو از ساعت ۱۴ روز جمعه دهم شهریورماه تا ساعت یک بامداد روز شنبه یازدهم شهریورماه از کرج به سمت مرزن‌آباد ممنوع می‌شود.

تردد موتورسیکلت از محور چالوس ممنوع است

وی در ادامه با اشاره به استقرار مأموران پلیس‌راه در محور کرج – چالوس، گفت: با اعلام مأموران تردد انواع خودرو از ساعت ۱۷ روز جمعه دهم شهریورماه تا ساعت یک بامداد روز شنبه یازدهم شهریورماه از مرزن‌آباد به سمت کرج به‌صورت یک‌طرفه می‌شود.

رئیس پلیس‌راه استان البرز در ادامه به ممنوعیت تردد موتورسیکلت در محور کرج – چالوس و بالعکس اشاره کرد و گفت: این ممنوعیت از ساعت ۱۲ ظهر امروز چهارشنبه تا ساعت ۶ بامداد روز شنبه یازدهم شهریورماه در محور برقرار است.

ممنوعیت تردد خودروهای سنگین

سرهنگ معظمی گودرزی تأکید کرد در زمان ممنوعیت تردد موتورسیکلت از محور کرج – چالوس، تردد موتورسیکلت‌های انتظامی و امدادی برای انجام مأموریت‌های ضروری مانعی ندارد.

 وی همچنین به وضعیت تردد خودروهای سنگین اشاره کرد و گفت: تردد انواع تریلر، کامیون و کامیونت از محور کرج - چالوس و بالعکس ممنوع است و این ممنوعیت شامل حال وسایل نقلیه حامل مواد سوختی و یا فاسدشدنی نمی‌شود.
 
کلمات کلیدی : پلیس راهور + محدودیت‌های ترافیکی + ترافیک جاده‌ها
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.