توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 508593
تمهیدات ترافیکی پلیس راهور برای اربعین
تاریخ انتشار : سه شنبه ۱۴ شهريور ۱۳۹۶ ساعت ۱۲:۴۲
رئیس پلیس راهور ناجا در بازدید از مرز شلمچه از اجرای تمهیدات ترافیکی پلیس برای ایام اربعین خبر داد.

به گزارش مهر، سردار تقی مهری گفت: نیروی انتظامی براساس تجربه‌ای که دارد امسال تمهیدات ویژه ترافیکی را برای اربعین حسینی پیش بینی کرده است.

مهری با اشاره به اینکه نکاتی در زمینه‌های مختلف مانند پارکینگ ها و وضعیت حمل و نقل عمومی در مرز شلمچه مد نظر قرار گرفته و پیش بینی های لازم برای موقعیتهای ضروری نیز شده افزود: مانند سال‌های قبل خط ریلی برای جابجایی از خرمشهر تا مرز پیش بینی شده که به سهولت تردد کمک می کند.

وی ادامه داد: همچنین پایانه جابجایی زائران به اقصی نقاط استان و کشور برنامه ریزی شده که امیدواریم با ارائه خدمات استاندارد شاهد وضعیت بهتری برای زائرن باشیم.

سردار مهری به زئران اربعین حسینی توصیه کرد که در صورت تردد چه به صورت کاروانی و چه به صورت انفرادی نکات ایمنی در رفت و آمد به ویژه قوانین و مقررات راهنمایی و رانندگی را رعایت کنند.

وی با تاکید بر لزوم داشتن برنامه ریزی از مبدا تا مقصد توسط زائران گفت: در سالهای قبل برخی رانندگان به خاطر رفت و آمدهای شبانه روزی و پشت سر هم و نداشتن خواب کافی حوادث تلخی را رقم زدند برای همین از همه رانندگان مسیر اربعین می خواهیم این نکات را مدنظر قرار دهند.

رئیس پلیس راهور ناجا افزود: ماموران ناجا در همه ساعات و در هر سه مرز چذابه، شلمچه و خسروی آمادگی ارائه خدمات به زائران را دارند تا به سلامت به مبدا بازگردند.
 
کلمات کلیدی : پلیس راهور + محدودیت‌های ترافیکی + ترافیک جاده‌ها
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.