توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 507410
پیش‌بینی ترافیک نیمه‌سنگین در محور قزوین- کرج
تاریخ انتشار : جمعه ۱۰ شهريور ۱۳۹۶ ساعت ۱۵:۴۵
رئیس پلیس‌راه استان قزوین گفت: در ساعات پایانی روز به دلیل بازگشت مسافران از سفر ترافیک نیمه‌سنگینی برای محورهای مواصلاتی زنجان- قزوین، رشت- قزوین و قزوین- کرج پیش‌بینی می‌شود.

نصرالله بیگلری دقایقی پیش در گفت‌و‌گو با فارس با اشاره به وضعیت محورهای مواصلاتی استان قزوین اظهار داشت: با توجه به گزارش هواشناسی هم‌اکنون آسمان این شهر صاف و آفتابی بوده و تمام محورهای مواصلاتی این استان باز است و مشکل خاصی وجود ندارد.

وی با اشاره به وضعیت ترافیک در محورهای مواصلاتی استان قزوین افزود: هم‌اکنون ترافیک در محورهای مواصلاتی قزوین- کرج، قزوین- رشت، قزوین- همدان، قزوین- زنجان، قزوین- تاکستان و قزوین- بویین‌زهرا عادی و روان است.

رئیس پلیس‌راه استان قزوین ادامه داد: در ساعات پایانی روز به دلیل بازگشت مسافران از سفر ترافیک نیمه‌سنگینی برای محورهای مواصلاتی زنجان- قزوین، رشت- قزوین و قزوین- کرج پیش‌بینی می‌شود و در سایر محورها ترافیک عادی و روان است.

بیگلری تصریح کرد: تردد وسائل‌نقلیه در محورهای مواصلاتی استان قزوین جاری و برقرار بوده و مشکلی در تردد وجود ندارد.

این مسؤول انتظامی با اشاره به میزان تصادفات در محورهای مواصلاتی استان قزوین عنوان کرد: از روز گذشته تاکنون با افزایش حجم تردد وسائل‌نقلیه در محورهای مواصلاتی این استان هیچ‌گونه تصادف منجر به فوت رخ نداده است.

رئیس پلیس راه استان قزوین یادآور شد: رانندگان وسائل‌نقلیه ضمن رعایت فاصله طولی با خودرو جلویی از انحراف به چپ و سبقت غیرمجاز بپرهیزند و با سرعت مطمئنه حرکت کنند.

بیگلری مطرح کرد: رانندگان وسائل‌نقلیه از رانندگی به صورت دنده عقب در آزادراه‌ها خودداری کرده و از کمربند ایمنی استفاده کرده و زمان بازگشت از سفر را به ساعات پایانی روز موکول نکنند.
 
کلمات کلیدی : پلیس راهور + محدودیت‌های ترافیکی + ترافیک جاده‌ها
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.