توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 507347
وضعیت جاده‌ها در روز عید قربان / کرج - چالوس ترافیک نیمه‌سنگین دارد
تاریخ انتشار : جمعه ۱۰ شهريور ۱۳۹۶ ساعت ۱۰:۳۴
مرکز کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا آخرین وضعیت جوی و ترافیکی محورهای مواصلاتی کشور را اعلام کرد.

به گزارش راهور، در حال حاضر به جز ترافیک نیمه سنگین در محور جنوب به شمال محور کرج _چالوس (محدوده بیلقان تا کیلومتر 5)، سایر محورهای مواصلاتی کشور از جوی آرام و ترافیکی روان برخوردارند.

محورهای مسدود عبارتند از:

محور شمشک به دیزین به علت انجام عملیات راهسازی
محور اولنگ-شاهرود در استان های گلستان و سمنان
محور استهبان-نی ریز در استان فارس
محور ایلام-صالح آباد محدوده ماربره در استان ایلام به علت ریزش پل مسدود است

محورهای دارای محدودیت به شرح زیر است:

آزادراه قم به تهران تا 20 شهریور محدوده عوارضی تا کیلومتر 12.5 روزهای شنبه، یکشنبه، دوشنبه و چهارشنبه هر هفته از ساعت 08:00 الی 17:00 و روزهای سه شنبه از ساعت 08:00 الی 12:00 به استثنای روزهای پنجشنبه و جمعه و ایام تعطیلات رسمی و روز قبل و بعد از تعطیلات چند روزه, عملیات راهسازی همزمان با عبور ترافیک و تنها در یک خط عبور اجرا خواهد شد.

محور کرج-چالوس تا 20 شهریور محدوده میدان امیر کبیر تا تونل کندوان-کیلومتر صفر تا 75 روزهای شنبه، یکشنبه، دوشنبه و سه شنبه هر هفته از ساعت 08:00 الی 17:00 و روزهای چهار شنبه از ساعت 08:00 الی 12:00 به استثنای روزهای پنجشنبه و جمعه و ایام تعطیلات رسمی و روز قبل و بعد از تعطیلات چند روزه, عملیات راهسازی همزمان با عبور ترافیک و رعایت جوانب احتیاط اجرا خواهد شد.

آزادراه رشت-قزوین تا 20 شهریور روزهای شنبه، یکشنبه، دوشنبه و سه شنبه هر هفته از ساعت 08:00 الی 18:00 و روزهای چهارشنبه از ساعت 08:00 الی 14:00 به استثنای روزهای پنجشنبه و جمعه و ایام تعطیلات رسمی و روز قبل و بعد از تعطیلات چند روزه، عملیات راهسازی همزمان با عبور ترافیک و رعایت جوانب احتیاط اجرا خواهد شد.

محور بوئین زهرا-اشتهارد حدفاصل انتهای حوزه تا محدوده شهری و محور اشتهارد-ماهدشت حدفاصل انتهای محدوده شهری تا پلیس راه ماهدشت و محور ماهدشت-کیانشهر از کیلومتر صفر تا 45 - تا 20 شهریور روزهای شنبه، یکشنبه، دوشنبه، سه شنبه و چهارشنبه هر هفته از ساعت 07:00 الی 17:00 به استثنای ایام تعطیلات رسمی و روز قبل و بعد از تعطیلات چند روزه، عملیات راهسازی همزمان با عبور ترافیک و تنها در یک خط عبور اجرا خواهد شد.

آزادراه قزوین-آبیک؛ تا 15 شهریور محدوده -کیلومتر صفر تا 25 روزهای شنبه، یکشنبه، دوشنبه و سه شنبه هر هفته از ساعت 08:00 الی 17:00 و روزهای چهار شنبه از ساعت 08:00 الی 12:00 به استثنای روزهای پنجشنبه و جمعه و ایام تعطیلات رسمی و روز قبل و بعد از تعطیلات چند روزه, عملیات راهسازی همزمان با عبور ترافیک و رعایت جوانب احتیاط اجرا خواهد شد.

محورهای شمالی در استان مازندران که شامل اجرای عملیات لکه گیری و روکش آسفالت می‌شوند هم عبارتند از:

محور هراز (حد فاصل آمل تا امامزاده هاشم کیلومتر 0 تا 103)
محور چالوس (حدفاصل چالوس تا دهانه شمالی تونل کندوان کیلومتر 0 تا 80)
محور فیروزکوه (حدفاصل کمربندی قائمئشهر تا گدوک کیلومتر 0 تا 90) تا 20 شهریور و همچنین از دوم تا 30 مهر ماه از ساعت 2 بامداد تا 12 روزهای یکشنبه، دوشنبه و سه شنبه هر هفته به استثنای ایام تعطیلات رسمی و روز قبل و بعد از تعطیلات چند روزه، عملیات راهسازی همزمان با عبور ترافیک و رعایت جوانب احتیاط اجرا خواهد شد.
 
کلمات کلیدی : پلیس راهور + محدودیت‌های ترافیکی + ترافیک جاده‌ها
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.