توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 507110
تمهیدات ترافیکی پلیس برای نماز عید قربان/ ممنوعیت و محدودیت ترافیکی نداریم
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۹ شهريور ۱۳۹۶ ساعت ۰۹:۵۲
ایسنا نوشت: جانشین رییس پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ تمهیدات ترافیکی ویژه نماز عید قربان را در مصلی تهران تشریح کرد.

سرهنگ حسن عابدی، درباره تمهیدات پلیس برای مراسم عید سعید قربان گفت: از ساعت 24 روز پنجشنبه همکاران من در اطراف مصلی امام خمینی مستقر شده و از ساعت 5:30 صبح جمعه عملیات پاکسازی معابر اطراف مصلی تهران در دستور کار قرار می‌گیرد.

وی گفت: برای برگزاری این مراسم محدودیت و ممنوعیت ترافیکی اعمال نشده اما ممنوعیت توقف در طول خیابان قنبرزاده، بزرگراه رسالت و طول خیابان شهیدبهشتی وجود داشته و چنانچه خودرویی در ساعات اقامه نماز عید سعید قربان در این معابر توقف کرده باشد، ماموران پلیس نسبت به جابه‌جایی آن اقدام خواهند کرد.

جانشین رییس پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ با بیان اینکه پارکینگ‌های مجموعه مصلی برای پارک خودروهای نمازگزاران پیش‌بینی شده است گفت: درخواست ما از نمازگزاران این است که حتما خودروهای خود را در پارکینگ پارک کرده و تا حد امکان از مترو و اتوبوس برای حضور در مصلی استفاده کنند.

به گفته عابدی، ممکن است در صورت حجم ترافیک محدودیت‌های مقطعی توقف در اطراف مصلی تهران اعمال شود.

جانشین رییس پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ درباره خودروهایی که ممکن است توسط مأموران پلیس راهور منتقل شوند گفت: مالکان این خودروها می‌توانند از طریق تماس با سامانه 110 و اعلام شماره پلاک از محل خودروی خود مطلع شوند.
 
کلمات کلیدی : پلیس راهور + محدودیت‌های ترافیکی + ترافیک جاده‌ها
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.