نظر منتشر شده
۲
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 452002
تابش: عقل ایجاب می‌کند کاندیدای «احتیاطی» داشته باشیم
تاریخ انتشار : سه شنبه ۱۷ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۱۱:۲۸
نائب رئیس فراکسیون امید مجلس با بیان اینکه گزینه ما برای انتخابات ریاست جمهوری تقریبا قطعی است که آقای روحانی خواهد بود، گفت: عقل ایجاب می‌کند که کاندیدای احتیاطی داشته باشیم.

محمدرضا تابش نماینده مردم اردکان و نائب رئیس فراکسیون امید مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با فارس،‌ در پاسخ به این سوال که اگر در کنار روحانی گزینه دیگری از طیف اصلاح‌طلبان معرفی شود مورد بررسی و حمایت قرار خواهد گرفت یا خیر، اظهار داشت:‌ خیر؛ مواضع ما روشن است و ما قبلا آنها تشریح کردیم.

وی افزود: در مجموع با توجه به تنگناهایی که فراروی دولت هم در عرصه داخلی و هم بین‌المللی وجود داشته، عملکرد دولت یازدهم قابل قبول است.

نائب رئیس فراکسیون امید مجلس شورای اسلامی همچنین تصریح کرد: گزینه ما برای انتخابات ریاست جمهوری تقریبا قطعی است که آقای روحانی خواهد بود.

تابش در ادامه در پاسخ به این سوال که زمزمه‌هایی مبنی بر کاندیدای احتمالی اصلاح‌طلبان در کنار روحانی شنیده می‌شود که آیا این موضوع صحت دارد یا خیر، عنوان کرد: باید بگویم عقل ایجاب می‌کند که کاندیدای احتیاطی داشته باشیم که مشخص است «احتیاطی» است ولی قرار نیست که او کاندیدای اصلی ما شود.

وی درباره برگزاری جلسات شورای سیاست‌گذاری اصلاح‌طلبان و بحث و بررسی مصادیق و گزینه‌های ریاست‌جمهوری اصلاح‌طلبان گفت که هنوز وارد مصادیق نشدیم؛ برای این موضوع هنوز جای کار دارد و فرصت باقی است.
۱۳۹۵/۱۲/۱۷ ۱۵:۰۶
 
۱۳۹۵/۱۲/۱۷ ۱۲:۲۳
 
۱۳۹۵/۱۲/۱۷ ۰۹:۳۲
 
۱۳۹۵/۱۲/۱۰ ۱۱:۵۰
 
۱۳۹۵/۱۲/۱۰ ۰۷:۴۹
 
۱۳۹۵/۱۲/۰۵ ۱۱:۴۹
 
۱۳۹۵/۱۲/۰۵ ۱۰:۰۸
 
۱۳۹۵/۱۲/۰۵ ۰۷:۱۰
 
۱۳۹۵/۱۲/۰۳ ۰۷:۱۶
 
۱۳۹۵/۱۲/۰۳ ۰۶:۵۶
 
 
کلمات کلیدی : انتخابات 96+ روحانی+ انتخابات ریاست جمهوری+ اصولگرایان+ اصلاح طلبان
 
محمد مهدی
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۱۲-۱۷ ۱۴:۰۰:۴۷
بله همانطور که عقل ایجاب میکرد شما درامد اقتصادی احتیاطی هم داشته باشید (4191038) (alef-3)
 
Romania
۱۳۹۵-۱۲-۱۷ ۱۴:۴۶:۴۵
عقل ایجاب می کنه با این همه خرابکاری کاندید نداشته باشین (4191137) (alef-3)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.
 
 
هفته
 
 
 
 
ديروز
هفته