توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 466933
عارف: ضعف‌های دولت را می‌پذیریم/امیدواریم با فرصت دوباره نقاط ضعف برطرف شود
تاریخ انتشار : شنبه ۹ ارديبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۱۹:۲۱
محمدرضا عارف گفت: حتی اگر دستاورد دولت در شرایطی که کشور با آن روبرو بود فقط یک پیروزی برجام باشد کافی است، هر چند دولت دستاوردهای ارزشمند دیگری داشت.

به گزارش تسنیم، محمدرضا عارف عضو مجلس شورای اسلامی در همایش زنان حامی روحانی اظهار داشت: نقش  مستقیم غیر مستقیم زنان در رویدادهای مهم تاریخی و سیاسی کشور بر کسی پوشیده نیست و ان شالله در خلق حماسه 29 اردیبهشت نیز بر این نقش تاکید خواهند کرد. وی افزود: زنان در جنبش اصلاحات نیز نقش پررنگی دارند و در اتاق‌های فکر حضور دارند.

عارف افزود نگاه خاص و شفاف به انسان از  رویکرد اصلی اصلاح طلبان است.

وی با اشاره به تصمیم اصلاح طلبان در انتخابات 92 و 94 اظهار داشت: در گام اول درست اقدام کردیم و در گام دوم به دلیل اعتماد به اقدام اول موفق عمل کردیم.

رئیس شورای عالی سیاست‌گذاری اصلاح‌طلبان یادآور شد: شورای عالی اصلاح طلبان با مدیریت یک پارچه به حفط این تشکیلات کمک کرد و در آستانه انتخابات رفتار دولت در راستای اصلاح طلبی بود اگر چه رییس دولت وابستگی تشکیلاتی به اصلاح طلبان نداشت؛ حتی اگر دستاورد دولت در شرایطی که کشور با آن روبرو بود فقط یک پیروزی برجام باشد کافی است، هر چند دولت دستاوردهای ارزشمند دیگری داشت ولی این دولت مانند دولت اصلاحات در امر اطلاع رسانی ضعیف است.

وی افزود: شورای عالی اصلاح‌طلبان به اتفاق آرا روحانی را کاندیدای خود قرار داد و ما امروز با استفاده از ظرفیت زنان و جوانان باید کاری کنیم دولت اقدامات خود را در دور دوم هم پیگیری کند، دیروز مناظره‌ای را شاهد بودیم تشکر می‌کنم از  آقایان روحانی و جهانگیری که با پرهیز از حاشیه رفتن و با نگاه به آینده و امید در مناظرات خوب عمل کردند. دولت شاید جایی ضعف داشته است و ما آن را می‌پذیریم اما امیدواریم با فرصت دوباره این نقاط ضعف برطرف شود.
۱۳۹۶/۰۲/۱۲ ۰۷:۳۵
 
۱۳۹۶/۰۲/۱۱ ۱۹:۲۲
 
۱۳۹۶/۰۲/۱۱ ۱۹:۱۹
 
۱۳۹۶/۰۲/۱۱ ۱۹:۰۲
 
۱۳۹۶/۰۲/۱۰ ۱۹:۳۸
 
۱۳۹۶/۰۲/۱۰ ۱۹:۱۵
 
۱۳۹۶/۰۲/۰۹ ۱۹:۰۴
 
۱۳۹۶/۰۲/۰۹ ۱۹:۰۱
 
۱۳۹۶/۰۲/۰۹ ۱۸:۲۲
 
۱۳۹۶/۰۲/۰۹ ۱۷:۲۶
 
 
کلمات کلیدی : انتخابات 96+ روحانی+ انتخابات ریاست جمهوری+ اصولگرایان+ اصلاح طلبان
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.