توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 504365
کیهان: پسرتان را گول می‌زنند یا خود شما را آقای وکیل؟!
تاریخ انتشار : سه شنبه ۳۱ مرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۲:۱۹
روزنامه «کیهان» در ویژه های خود نوشت:

مهدی وکیلی فرزند محمدعلی وکیلی نماینده اصلاح‌طلب مجلس به‌عنوان مدیرعامل شرکت صنعتی کاوشگران آتیه صبا (وابسته به سازمان بازنشستگی کشوری و وزارت تعاون) منصوب شد؛ وی متولد١٣٧٠ است.

محمدعلی وکیلی در توجیه ماجرا به روزنامه شرق گفت: اگر این‌ها را از آقای آذروش (مدیرعامل هلدینگ آتیه صبا) بپرسید بهتر است. پسرم یک سال و نیم است که در آن شرکت کارمند است. به شهادت شخص آقای آذروش حضور ایشان در این شرکت قبل از انتخابات بوده و این شرکت هم صرفاً یک شرکت کاغذی است که کار مطالعاتی می‌کند. ریالی هم بودجه ندارد. این سه نفر مسئولی داشتند. مسئولش رفته جای دیگری و چون پسرم آنجا مدرک تحصیلی‌اش بالاتر بوده، ایشان را سرپرست کردند.

وی می‌افزاید: این شرکت کاغذی است و من ۱۵ روز است که مطلع شده‌ام  و به محض اطلاع به ایشان {پسرم} گفتم استعفا بدهد. آن موقع آقای آذروش با خواهش و تمنا نزد من آمد که تا فرد جدیدی برای این مسئولیت نیافته‌ایم، ایشان را آنجا بگذارم.

وی می‌افزاید: شرکتی وجود ندارد که مدیرعاملی داشته باشد. البته در همین سطح من مخالف بودم و اطلاعی نداشتم. این بچه‌ها جایی رفته‌اند برای کار، کاش این امکان فراهم شود که همه جوانان سر کار بروند و در سطح کارمندی جزء {مانند پسرم} مشغول شوند اما تأکید من این است که جذب و حکم ایشان مرتبط با من نبوده است.

وکیلی در ادامه به رفتار ‌اشتباه دیگر فرزندش ‌اشاره می‌کند و می‌پذیرد که دیگر فرزندش هم وارد منصبی شده است که وی اطلاع نداشته است؛شنیده‌ام یک پسر دیگرم عضو غیرموظف دوده صنعت است. تازه این را فهمیدم و کلی دعوایش کردم. اینکه شما از کجا این شرکت را گیر آورده‌اید و کی شما را گول زده؟ البته او عضو غیرموظف است و این یعنی کارش جدی نبوده و درآمدی هم ندارد.

سؤال مهم از این نماینده و نظایر او این است که؛ اگر شماها از وضعیت فرزندان خود اطلاعی ندارید- چندان که ادعا می‌کنید - چگونه و با چه بینشی و درایتی می‌خواهید بر قراردادهای بزرگ نفتی و اقتصادی و اجرای برنامه‌های دولت نظارت کنید؟
۱۳۹۶/۰۶/۰۱ ۰۸:۵۸
 
۱۳۹۶/۰۵/۳۰ ۱۶:۳۲
 
۱۳۹۶/۰۴/۱۷ ۱۱:۳۵
 
۱۳۹۶/۰۳/۲۸ ۱۱:۲۲
 
۱۳۹۶/۰۳/۲۴ ۱۵:۱۱
 
۱۳۹۵/۱۲/۰۷ ۱۳:۰۷
 
۱۳۹۵/۱۱/۱۷ ۱۳:۳۷
 
۱۳۹۵/۱۱/۱۳ ۱۴:۴۰
 
۱۳۹۵/۱۱/۰۸ ۱۷:۴۲
 
۱۳۹۵/۱۰/۳۰ ۱۲:۴۶
 
 
کلمات کلیدی : محمدعلی وکیلی+ فراکسیون امید
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.