نظر منتشر شده
۴۶
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 504597
واكنش مجدد وكيلي به مديرعاملي پسرش در يكي از شركت هاي وزارت كار:
اگر پسرم نیاز مالی نداشت، نمی‌رفت برای دو میلیون حقوق در شرکتی مديرعامل شود!
بخش خبری الف، ۱ شهریور ۹۶
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۱ شهريور ۱۳۹۶ ساعت ۰۸:۵۸
نماینده تهران در مجلس گفت: به‌رغم اینکه من موضع مخالف صریح در قبال آقای ربیعی داشتم، اما فراکسیون امید مرا از اینکه پیش از جمع‌بندی نهایی فراکسیون جهت مخالفت با این وزیر پیشنهادی ثبت‌نام کنم منع کردند.

محمدعلی وکیلی نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با فارس، با اشاره انتقادات اخیر به وی در فضای مجازی گفت: آنهایی که تصور می‌کردند باید آقای ربیعی وزیر پیشنهادی تعاون، کار و رفاه اجتماعی رأی اعتماد نگیرد فکر می‌کردند حتماً باید مخالفت من هم در این رأی عدم اعتماد مؤثر باشد.

وی خاطرنشان کرد: زمانی که مشخص شد من در فهرست ثبت‌نام‌کنندگان برای اعلام مخالفت با آقای ربیعی قرار ندارم، بعضی حمل بر این کردند که حتماً معامله‌ای میان من و ایشان صورت گرفته است، در حالی‌ که من مخالف آقای ربیعی بوده‌، هستم و خواهم بود و این موضوع بر رئیس‌جمهور و هیچ‌کدام از نمایندگان مجلس پوشیده نیست.

وکیلی در توضیح علت عدم ثبت‌نام خود به‌عنوان نماینده مخالف وزیر پیشنهادی تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: من یک نماینده تشکیلاتی و تابع فراکسیون امید هستم و این فراکسیون به این جمع‌بندی رسیده بود که از ابتدای ورود به بحث کابینه تا پیش از جمع‌بندی نهایی فراکسیون درباره وزرای پیشنهادی، اعضا اجازه ندارند له یا علیه وزرای پیشنهادی موضع بگیرند.

* اعضای فراکسیون امید باید تابع جمع‌بندی فراکسیون باشند

وی تصریح کرد:‌ همه اعضای فراکسیون امید باید تابع جمع‌بندی فراکسیون باشند و به‌رغم اینکه من موضع صریح در قبال آقای ربیعی داشتم، اما من را از اینکه پیش از جمع‌بندی نهایی فراکسیون جهت مخالفت با این وزیر پیشنهادی ثبت‌نام کنم منع کردند.

این عضو فراکسیون امید مجلس شورای اسلامی گفت: روز جمعه آقای محمود صادقی به عنوان رئیس فراکسیون شفاف‌سازی پیامکی به نمایندگان داد که مناظره‌ای میان آقای پورابراهیمی رئیس فراکسیون اقتصادی مجلس و آقای ربیعی وزیر پیشنهادی رفاه تدارک دیده شده است؛ من هم به آقای صادقی پیامک زدم که لطف کنید نام مرا هم به طرف‌های مناظره اضافه کنید تا نمایندگان دلایل مخالف مرا هم با آقای ربیعی بشنوند و در این باره در جلسه علنی روز شنبه با آقای صادقی توافق کردیم، اما آقای ربیعی به مناظره نیامد و این نشست برگزار نشد و الا من حتماً‌ در مخالفت با ایشان صحبت می‌کردم.

*تصمیمم تشکیلاتی بود نه به علت معامله با ربیعی

وی در ادامه خاطرنشان کرد: آنها که نمی‌دانند تصمیم من مبنی بر عدم ثبت‌نام به‌عنوان مخالف آقای ربیعی، تصمیمی تشکیلاتی از سوی فراکسیون امید بوده است، من را متهم به معامله با ایشان می‌کنند.

وکیلی در پاسخ به سؤالی درباره گلایه‌های بعضی چهره‌های اصلاح‌طلب از فراکسیون امید مجلس و حتی پایان‌یافته خواندن عمر این فراکسیون به‌واسطه رأی نیاوردن حبیب‌الله بیطرف وزیر پیشنهادی نیرو که گفته می‌شود گزینه پیشنهادشده از سوی رئیس دولت اصلاحات بوده است، گفت: به نظر من این گلایه یک نوع بی‌توجهی به ظرفیت‌های واقعی فراکسیون امید و یک نوع حداکثرطلبی از اعضای آن است، چرا که سقف اعضای فراکسیون امید 110 نفر است و مجلس برای رأی اعتماد به هر وزیر نیازمند حداقل 144 رأی بود.

وی با یادآوری این که در مجلس سه فراکسیون عمده امید، ولایی و مستقلان وجود دارد، تصریح کرد: در فراکسیون امید جمع‌بندی بر این شد که یک وزیر رأی اعتماد نگیرد، در فراکسیون ولایی جمع‌بندی بر روی رأی عدم اعتماد به چهار وزیر بود و فراکسیون مستقلان نیز در نهایت قصد داشتند به دو وزیر رأی اعتماد ندهند.

نماینده اصلاح‌طلب مجلس شورای اسلامی گفت: آقای بیطرف وزیر پیشنهادی بود که مشترکاً دو فراکسیون مستقلان و ولایی نمی‌خواستند به وی رأی اعتماد بدهند، اما در جمع‌بندی فراکسیون امید یکی از وزرایی که باید رأی اعتماد می‌گرفت، ایشان بود ولی رأی اعضای این فراکسیون برای وزیر شدن وی کافی نبود.

* بیش از هر نماینده‌ای برای رأی اعتماد به بیطرف تلاش کردم

وی فضای مجازی را به‌واسطه انتشار شایعاتی درباره معامله‌اش درباره رأی نیاوردن حبیب‌اله بیطرف، فضایی بی‌اخلاق خواند و اظهار داشت:‌ آقای بیطرف، خود بیش از هر کس دیگر می‌داند که بیشترین تلاش برای اخذ رأی اعتماد وی از نمایندگان را من انجام دادم، به علاوه خودم نیز در فهرست موافقان ایشان ثبت‌نام کرده بودم اما به قید قرعه نامم درنیامد.

وکیلی در ادامه بیان داشت: من در صحبت خود با آقای تابش همشهری آقای بیطرف گفتم که اگر تصور می‌کنید صحبت من در موافقت با آقای بیطرف در رأی آوردن ایشان مؤثر است، وقت یکی از موافقان را بگیرید و به من بدهید، اما نتوانستند این کار را بکنند، از این‌رو مطالبی را که فکر می‌کردم در رأی اعتماد نمایندگان حوزه‌های زاگرس و خوزستان موثر واقع می‌شود به ایشان منتقل کردم، اما ایشان اصلاً به این مطالب توجه نکرد به حدی که من به شوخی به ایشان گفتم این نحوه دفاع کردن شما بیشتر برای کسی خوب بود که آمده است تا وزیر نشود!

* بیطرف نتوانست رأی زاگرسی‌ها و خوزستانی‌ها بگیرد

نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی گفت: ما به ایشان گفتیم که برای حوزه زاگرس و خوزستان در بخش نیرو چند مسئله اساسی وجود دارد و اگر شما به آنها واقفید حتماً پشت تریبون مطرح کنید، ولی ایشان حاضر نشد آنها را مطرح کند، پس طبیعی است که از جانب نمایندگان این دو منطقه رأی اعتماد نگیرد.

وی همچنین در بخش دیگری از این گفت‌وگو درباره بازتاب‌های مصاحبه اخیرش در مورد عضویت دو فرزندش در در هیئت مدیره دو شرکت اظهار داشت: این شرکتی که یکی از پسران مرا به عنوان سرپرست آن منصوب کرده‌اند، طبق اطلاعیه مدیرعامل هلدینگ آتیه صبا داده است، در مجموع از سه نفر تشکیل یافته و هیچ فعالیت بیرونی نداشته و کار آن مطالعاتی است.

* اگر سطح رانت در کشور به حقوق دو میلیونی کاهش یافته، مایه افتخار است

وکیلی افزود: برفرض که اصلاً پسر مرا وزیر ممکلت کرده باشند؛ مهم این است که من رسماً اعلام کردم که جذب و حکم ایشان بدون اطلاع من بوده و به محض اطلاع هم مخالفت کردم و حتی خواستم که برود استعفا بدهد و چند بار هم استعفا داده اما مدیر مربوطه با وعده امروز و فردا به این بهانه باید اول یک جایگزین پیدا کند، پذیرش استعفای پسرم را به تاخیر انداخته است.

عضو مجمع نمایندگان استان تهران اضافه کرد: اما یک هفته است که درباره این موضوع هم جنجال علیه من به راه افتاده است که پسرم در یک شرکت کاغذی سرپرست شده و حقوقش هم ماه دو میلیون تومان است، در حالی که اگر واقعاً سقف رانت و فساد در کشور در حد حقوق دو میلیونی پایین آمده که باید به آن افتخار کرد، چرا که اگر پسر نماینده مجلس نیاز مالی نداشت، نمی‌رفت برای دو میلیون حقوق در شرکتی سرپرست شود که وزیرش مورد مخالفت پدرش است.
۱۳۹۶/۰۵/۳۱ ۱۲:۱۹
 
۱۳۹۶/۰۵/۳۰ ۱۶:۳۲
 
۱۳۹۶/۰۴/۱۷ ۱۱:۳۵
 
۱۳۹۶/۰۳/۲۸ ۱۱:۲۲
 
۱۳۹۶/۰۳/۲۴ ۱۵:۱۱
 
۱۳۹۵/۱۲/۰۷ ۱۳:۰۷
 
۱۳۹۵/۱۱/۱۷ ۱۳:۳۷
 
۱۳۹۵/۱۱/۱۳ ۱۴:۴۰
 
۱۳۹۵/۱۱/۰۸ ۱۷:۴۲
 
۱۳۹۵/۱۰/۳۰ ۱۲:۴۶
 
 
کلمات کلیدی : محمدعلی وکیلی+ فراکسیون امید+پسر وکیلی
 
Russian Federation
۱۳۹۶-۰۶-۰۱ ۰۹:۱۳:۴۰
خیلی از جوانان تحصیل کرده هستند که از پسر شما هم احتیاج بیشتری دارند و هم توبع کمتری از ریس و مدیر عامل بودن ، حتی حاضرند با مدرک ارشد کارگر ساده زیر دست زیردست زیردست ... پسر شما باشند !!!!
احتیاج پسر شما قابل قیاس با بقژه نیست !!!!!پارتی بازی اداری و رانت به اوج رسیده ،اطفا یکی ترمز اضطراری این قطار را بکشد ، جریمه اش با مردم (4530828) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۶-۰۱ ۱۰:۴۵:۰۶
آقا ما را هم مدیر عامل شرکت می کنید همان ماهی دو میلیون را نیاز داریم! ماشاالله از بس روی میلیارد تومان کار می کنند که دو میلیون تومان برایشان پول خورد هست! (4530986) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۶-۰۱ ۰۹:۱۷:۵۹
اینا ملت رو چی فرض میکنن ؟!!! (4530836) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۶-۰۱ ۱۰:۳۹:۱۰
تو که گفتی کارمند ساده بودن مدیر از آب دراومدن (4530974) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۶-۰۱ ۱۰:۵۰:۲۴
ببینین اونقدر خوردن و اونقدر پستهای مخفی بسیار بالا دارن که حقوق دومیلیونی که برای خیلی از جوانها تبدیل به آرزوی دست نیافتنی شده و مدیرعاملی رو چیزی نمیدونه.میگه مگه چیه یه مدیرعامل ساده است با دو میلیون حقوق و کلی مزایای چندصد میلیونی! (4530989) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۶-۰۱ ۱۶:۰۸:۳۳
خیلی باحاله . یارو چون خیلی احتیاج داشته یکهو از کارمند ساده تبدیل شده به مدیرعامل . جالبه ، مگه نه ؟ (4531584) (alef-13)
 
United States
۱۳۹۶-۰۶-۰۱ ۰۹:۱۸:۵۰
واقعاً سقف رانت و فساد در کشور در حد حقوق دو میلیونی پایین آمده که باید به آن افتخار کر

خب يعني اينكه ايشون بيش از ٢ مليون حقوق ميگيرند (4530838) (alef-13)
 
م ل اراکی
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۶-۰۱ ۰۹:۲۰:۵۶
آقا کسی با کار کردن فرزند شما مخالف نیست. ما با رانت، پارتی بازی و فساد وووو مخالفیم. (4530842) (alef-13)
 
ایرانی
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۶-۰۱ ۰۹:۳۴:۳۵
با سلام و عرض احترام : واقعاً غیر از پسر این نماینده (محمد وکیلی)هیچ کس نیاز مالی تو این مملکت نداشت و آنهم اینکه در بدو ورود به یک شرکت به عنوان مدیر عامل انتخاب می شود واقعاً به این شاهکار باید تا قیام قیامت ...... (4530875) (alef-13)
 
Romania
۱۳۹۶-۰۶-۰۱ ۰۹:۴۲:۵۸
یک شرکت کاغذی که مدیر عامل داره؟؟؟؟ فکر کنم اصل این شرکت از اساس باید بررسی شه تا مشخص شه چه امکانات و منابعی به نامش دریافت شده (4530892) (alef-13)
 
محمد مهدی
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۶-۰۱ ۰۹:۴۹:۱۲
شما راجع به مردم چی فکر میکنید (4530899) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۶-۰۱ ۱۰:۱۵:۵۹
نیاز مالی!!! مدیر عامل؟!! سابقه کاری چی؟ از تجربیات پدرم استفاده میکنم!!! میخوام فقط یه جایی سرم گرم باشه! مهم نیست اگر شرکت هم کاغذی باشه...فقط یه کاری باشه. (4530949) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۶-۰۱ ۱۰:۲۰:۵۱
ژن برتر (4530952) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۶-۰۱ ۱۰:۵۰:۱۷
چقدرمظلوم نمایی،..... ایکاش فرزندما بعنوان کارمندجزیی ازاین شرکتی که پسرشمامدیرعاملش هست استخدام بشه ،..... یکی ازروحانی های دوران انقلاب که ظاهرا به شهادت رسیده گفته کاری نکنید که فردای قیامت سرپل صراط محمدرضا به ریش مابخنده او بره ....... (4530988) (alef-13)
 
ناصر
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۶-۰۱ ۱۰:۵۱:۱۸
31 سال فرهنگی بودم بازنشسته ام حقوقم به 2000000 تومان نمی رسد خدا را شکر امروز هم اول شهریوره تا حالا حفوق مرداد پرداخت نشده شکر کن اقای نماینده پسر شما حقوق بگیره هر خانواده 4 یا 5 نفر بیکار هستند چطور مخارح انها راهم تامین کنیم فشار مالی لحظه ای شده خانواده ها درگیر و پریشانندو (4530991) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۶-۰۱ ۱۰:۵۳:۱۸
بابا اینا مردم رو همونی که خودشون هستن فرض کردن مگه میشه نماینده باشی و پسرت مشکل کار داشته باشه .حداقل اینه که میزاره ریس دفتر خودش تو حوزه انتخابیه .فکر میکنن مردم جیگرن (4530998) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۶-۰۱ ۱۰:۵۴:۰۹
چندچیزبددرمملکت ما بیداد میکند ، دروغ ریا وعده وعید تعارف دروغ شعارتوخالی نصیحت وپند بی عمل مظلوم نمایی سخنرانی بی حاصل وووووو خداوندااین مملکت رواز دورغ وخشکسالی و... ورپناه خودت نگهبان باد، (4531002) (alef-13)
 
حمید
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۶-۰۱ ۱۱:۰۰:۳۰
شما از مردم رای گرفته ای یا از فراکسیون اگر موضع شما در مخالفت درست بوده است باید از حق مردم دفاع کنی (4531014) (alef-13)
 
بی نام
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۶-۰۱ ۱۱:۰۲:۲۷
تاحالا میگفتین پسرم 500 تومن میگیره ؟ و شغل مهمی نداشته !

حالا میگین مدیرعامل بوده و ماهی دو تومن میگرفته ...

تناقض نیست ؟ (4531022) (alef-13)
 
هادی
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۶-۰۱ ۱۱:۰۴:۵۰
شما اصلا لیاقت نماینده بودن رو ندارید چون حتی نتونستید حرفتون رو بزنید (4531027) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۶-۰۱ ۱۱:۴۴:۳۸
شرکت فلان طعمه ای گیر آورده که به این سادگی از دست نخواهد داد. (4531087) (alef-13)
 
علی
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۶-۰۱ ۱۲:۰۸:۳۱
دو روز قبل گفته بود 500000 تومان می گیرد هردو دروغ است نمایندگانی که خود را بایک سلفی بازن بیگانه ذلیل می میکنند حتما دروغ هم می گوییند (4531111) (alef-13)
 
محمد
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۶-۰۱ ۱۲:۱۷:۰۲
بمیرم واسه پسرت .جوون مملکت با مدرک ارشد بهترین دانشگاه مملکت دربه در دنبال هرکاری با حقوق یک تومنه مردم آگاه شدن حرفای تازه برای گول زدن مردم پیدا کنید لطفاً (4531123) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۶-۰۱ ۱۲:۴۱:۱۲
ایشون چرا از رو نمیرن؟ (4531168) (alef-13)
 
United Arab Emirates
۱۳۹۶-۰۶-۰۱ ۱۲:۵۵:۱۹
واقعا حق شماست مردم بیان به شماها کیلوئی رای بدهند!!!!!!!!!استخدام مدیر عامل با دومیلیون (4531207) (alef-13)
 
Netherlands
۱۳۹۶-۰۶-۰۱ ۱۳:۳۱:۱۷
عجب برخی مردم را ...فلان فرض میکنند ....لعنت بر بیتفاوتی ما ....که برخی را جری کرده ...و ما را ....فلان فرض میکنند (4531278) (alef-13)
 
خنش
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۶-۰۱ ۱۴:۱۵:۱۸
با سلام این بنده خالص خدا آقای وکیلی خیلی انسان محترمیه و با اظهار بی اطلاعی از کار فرزندش هم خیلی محترمانه میباشد و از همه جالب تر اینه که میگه فرزندش برای دریافت حقوق دو میلیون تومانی عضو هیات مدیره شده است درود به این انسان محترم (4531357) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۶-۰۱ ۱۴:۲۸:۵۸
تا دیروز که میگفت 500هزار تومن حالا شد دومیلیون ؟؟؟؟؟؟ (4531387) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۶-۰۱ ۱۵:۳۱:۱۷
سلام فقط حقوق دو میلیونی فهمیده شده وای از این وزیر که با شرکت های کاغذی ارتباط دارد لطفا مدل ماشین اقازاده را نیز اعلام می کردید (4531527) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۶-۰۱ ۱۵:۴۲:۴۳
مدیر عامل دو میلیونی. جدی شاید رو پیشونی این ملت چیزی نوشته! (4531546) (alef-13)
 
تحسری
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۶-۰۱ ۱۵:۴۵:۴۶
طفلک!!!!!!!! (4531552) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۶-۰۱ ۱۵:۴۸:۳۱
اقای وکیلی لطفا باعث نشوید مردم ازرای دادن به شما وامثال شما غصه بخورند بروید پسرتان را جای دیگر دستش را بند کنید تاقضیه خاتمه پیدا کند . (4531558) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۶-۰۱ ۱۶:۱۰:۱۸
از دختر مظلوم وزیر بدتره؟؟؟؟؟ (4531587) (alef-13)
 
علی
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۶-۰۱ ۱۶:۲۸:۵۱
واقعا باید قدر نمایندگانی چون وکیلی که شفاف و صادق هستند را در این شرایطی مه همه پیچوندن را بلدن هستند بدانیم....مهم عذرخواهی بود که انجامگرفتl (4531630) (alef-13)
 
شهروند
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۶-۰۱ ۱۶:۳۱:۰۳
فکر کنم این شانتاز بیشتر سیاسی است تا حقیقت جویی وقتی که خود مدیر عامل اتیه صبا گفته این شرکت کاغذی و فاقد هر منابعی هست دیگه چه لزومی به بزرگ کردن این موضوع هست (4531632) (alef-13)
 
ایرانی
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۶-۰۱ ۱۶:۴۲:۳۵
ما تهرانیها بیداریم و دیگه به لیست امیدی ها رای نمیدیم (4531657) (alef-13)
 
حقگو
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۶-۰۱ ۱۶:۴۵:۵۰
اول گفتند حقوق پسرم ماهی 500 هزار تومان است لیکن بعد که متوجه شدند حداقل حقوق طبق قانون کار 900 هزار تومان است و سوتی داده اند می گویند حقوقش 2 میلیون بوده، فقط خدا می داند درآمد پسر این نماینده چقدر بوده است. (4531664) (alef-13)
 
فراد
Germany
۱۳۹۶-۰۶-۰۱ ۱۶:۵۳:۱۹
بابا پستا پيشكشتون جلوي اختلاس و دزديها رو بگيريد اين مردم چقد ساده اند يعني اين مملكت تنها مشكلش اينه پسره يه نماينده پست گرفته كه اين مدت هو و جنجال راه انداختين مردم رو به يه چيز جزعي سرگرم كردين راس ميگين مشكلات اصلي رو به مردم بگيد وگرنه اين ديگه تو اين مملكت عادي شده هر كي اشناي خودشو ميبره سركار اقا اختلاسا و دزديهاي كلان رو بگيد همتون ريختين به اين وكيلي هي ميگين پسرتون پست گرفته اين بنده خدا پسرش پست گرفته حقوقش هم حتما مشخصه راس نيگين جلوي اون اقازاده اي رو بگيريين ك روزانه ميليارد نيليارد تو جيب ميزنه (4531681) (alef-13)
 
Romania
۱۳۹۶-۰۶-۰۳ ۰۸:۴۹:۲۱
فکر کردی پست و مقام رو برای چی می خوان ....برای اشرافگری و میانبر زدن برای رسیدن به ان ....تنها راهش هم ......زیرابی رفتنه دیگه ....اینا نماینده منافعشونن (4533666) (alef-13)
 
شهروند
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۶-۰۱ ۱۷:۲۱:۲۰
دکتر وکیلی چهره توانمند لیست امید هست و تهمت هایی که زده شد از اساس کذب بودند این مطالب فقط به خاطر تخریب ایشون هست اصلاح طلبان باید به هوش باشند (4531730) (alef-3)
 
Germany
۱۳۹۶-۰۶-۰۱ ۱۷:۳۳:۲۰
اتفاقا آقای جهانگیری هم استدلالی مشابه برای دختر وزیر داشت.
بیخود نیست هردواصلاح طلبند وجوه مشترک دارند دیگه! (4531745) (alef-3)
 
۱۳۹۶-۰۶-۰۱ ۱۸:۵۶:۵۴
چرا این اصلاح طلب ها اینجوری هستند......دختر مظلوم وزیر ....پسر بدبخت .....واقعا چرا..................... (4531851) (alef-3)
 
Romania
۱۳۹۶-۰۶-۰۱ ۲۳:۰۵:۳۷
مردم عزیز خودتون رای دادین و خودیتون انتخاب کردین خود کرده را تدبیر نیست (4532107) (alef-13)
 
فرامرز
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۶-۰۲ ۰۴:۵۶:۳۴
ما کارگران هم اگر نیاز مالی نداشتیم برای یک میلیون تومان نمی آمدیم کار کنیم و قراردادی و نداشتن تعطیلات و نداشتن مسکن و امکانات تسهیلاتی را تحمل کنیم سنگ پا یادش گرامی (4532338) (alef-3)
 
پرویز یحیایی
Romania
۱۳۹۶-۰۶-۰۲ ۲۳:۳۶:۱۱
بخداقسم فرزندانم باداشتن کارشناسی ارشد فنی مهندسی از دانشگاههای دولتی مانند علم وصنعت واتمام دوره سربازی بیش از یک ونیم سال است با سن حدود 31سال نمی تواند کاری پیدا کند فرزند دیگرم باکارشناسی ارشد با ماهی 1/5میلیون کارگری میکندباداشتن زن وفرزند رانت خواران وفرزندان انها باداشتن پست ومقام ظلم در حق عامه ملت میکنند خدا جواب شان را بدهد ما که دستمان بجایی نمی رسد. (4533463) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۶-۰۳ ۰۸:۰۵:۳۳
بعد اگر ايشان نياز مالي نداشت چه شغلي بايد مي داشت كه در شان فرزند يك نماينده مجلس باشد؟وقتي سطح تفكر يك نماينده اينقدر پايين است كه دركي از شرايط جامعه ومردم ندارد واز خيل عظيم بيكاران جوان ونخبه وخيلي شايسته تر از فرزند اين اقا بيكارند چطورفكر ميكند پست مديريتي يك شركت راهمينجوري به فرزند ايشان دادند؟ (4533621) (alef-13)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.