توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 441332
عارف: انگار برخی بزرگتر از آنند که از مردم عذرخواهی کنند
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۱۳ بهمن ۱۳۹۵ ساعت ۱۴:۴۰
رئیس فراکسیون امید در واکنش به عذرخواهی نکردن شهردار تهران از مردم در زمان ارائه گزارش حادثه پلاسکو گفت: انگار برخی بزرگتر از این هستند که عذرخواهی کنند!

به گزارش ایسنا، محمدرضا عارف در حاشیه جلسه علنی امروز (چهارشنبه) مجلس در جمع خبرنگاران درباره گزارشات ارائه شده در صحن علنی درباره حادثه پلاسکو گفت: مجمع تهران براساس کار کارشناسی گزارشی را تهیه و در مجلس ارائه کرد و ان شاء الله این راه را ادامه خواهیم داد.

وی افزود: در این گزارش بندی وجود داشت که مسئولان باید از مردم عذرخواهی کنند. این موضوع مهمی است باید عذرخواهی کردن را یاد بگیریم، که هنوز در فرهنگ ما جا نیفتاده است.

رئیس مجمع نمایندگان تهران همچنین گفت: ما راهی جز عذرخواهی از مردم عزیز نداریم که در موارد مختلف همکاری می کنند، البته ما این بند ناظر بر عذرخواهی از مردم را در گزارش مجمع تهران آوردیم.

عارف در پایان در پاسخ به این سوال که چرا آقای قالیباف از مردم عذرخواهی نکرد، گفت: بنده نمی دانم که ایشان عذرخواهی کردند یا نکردند، انگار برخی بزرگتر از این هستند که عذرخواهی کنند!
۱۳۹۶/۰۵/۱۷ ۱۲:۲۵
 
۱۳۹۶/۰۴/۲۸ ۰۶:۴۰
 
۱۳۹۶/۰۲/۰۳ ۱۲:۱۸
 
۱۳۹۵/۱۲/۰۷ ۱۳:۰۷
 
۱۳۹۵/۱۱/۰۸ ۱۷:۴۲
 
۱۳۹۵/۱۰/۳۰ ۱۲:۴۶
 
۱۳۹۵/۱۰/۰۳ ۱۴:۵۹
 
۱۳۹۵/۱۰/۰۱ ۱۲:۳۴
 
۱۳۹۵/۰۹/۲۲ ۱۴:۱۹
 
۱۳۹۵/۰۹/۲۰ ۱۲:۴۴
 
 
کلمات کلیدی : محمدرضا عارف + فراکسیون امید
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.