توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 438864
واکنش توکلی به اسناد تخلفات فریدون
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۶ بهمن ۱۳۹۵ ساعت ۱۰:۵۱
نماینده سابق مجلس عنوان کرد: سکوت آقای روحانی در قبال جرم‌های برادرش ناپسند بوده است؛ این سکوت به نفع دولت و آقای روحانی نیست و باید هرچه سریعتر موضع اصلی خود را در قبال برادرش مشخص کند.

احمد توکلی نماینده سابق مجلس شورای اسلامی و عضو دیده بان شفافیت و عدالت در گفت و گو با راه دانا؛ در خصوص تخلفات حسین فریدون به عنوان برادر روحانی اظهار داشت: از مدت ها قبل و در زمان نمایندگی در مجلس نهم اسنادی دال بر تخلفات گسترده حسین فریدون وجود داشت که بارها نسبت به این مسئله تذکراتی داده بودیم.

وی در ادامه گفت: اگرچه دیده بان شفافیت و عدالت هنوز به این مسئله ورود پیدا نکرده است اما اسناد مختلف از سوی نمایندگان سابق و فعلی به دست قوه قضاییه رسیده و در حال پیگیری است.

نماینده سابق مجلس شورای اسلامی عنوان کرد: از سال گذشته که این مسئله علنی شد سکوت آقای روحانی در قبال جرم های برادرش ناپسند بوده است؛ این سکوت به نفع دولت و آقای روحانی نیست و باید هرچه سریعنر موضع اصلی خود را در قبال برادرش مشخص کند.

افزود: بهتر است روحانی با توجه به تخلفات فریدون به جای سکوت، از وی برائت جسته و به تخلفات برادر خود رسیدگی کند.
۱۳۹۶/۰۱/۲۰ ۱۰:۱۶
 
۱۳۹۵/۱۲/۲۵ ۱۱:۵۳
 
۱۳۹۵/۱۱/۱۲ ۱۰:۳۵
 
۱۳۹۵/۱۱/۰۶ ۱۱:۵۷
 
۱۳۹۵/۱۱/۰۶ ۰۷:۵۹
 
۱۳۹۵/۱۰/۲۵ ۱۷:۱۰
 
۱۳۹۵/۰۹/۱۹ ۱۴:۵۷
 
۱۳۹۵/۰۴/۰۵ ۱۴:۲۵
 
۱۳۹۵/۰۲/۲۰ ۱۳:۳۰
 
۱۳۹۵/۰۲/۱۴ ۱۷:۵۷
 
 
کلمات کلیدی : حسن روحانی + حسین فریدون + احمد توکلی + فساد اقتصادی
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.