توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 438895
واکنش قاضی‌پور به اظهارات نوبخت درباره فریدون
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۶ بهمن ۱۳۹۵ ساعت ۱۱:۵۷
نماینده مردم ارومیه در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اظهارات سخنگوی دولت در این باب که نیازی نیست نمایندگان به بحث ارتباطات برادر رئیس‌جمهور با دانیال‌زاده ورود پیدا کنند، گفت: ورود نمایندگان به بحث حقوق‌های نجومی بود که این مسئله به طور جد مورد رسیدگی قرار گرفت.

نادر قاضی‌پور نماینده مردم ارومیه در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با فارس، با اشاره به ارتباطات برادر رئیس‌جمهور با دانیال‌زاده (بدهکار بزرگ بانکی) گفت: این موضوع باید در قوه قضائیه مورد رسیدگی قرار گیرد و هر رأیی که قوه قضائیه در ارتباط با این موضوع صادر کند ما تابع آن خواهیم بود.

وی افزود: پیش از این نیز 46 نفر از نمایندگان در تذکری از رئیس جمهور خواسته بودند تا برادر خود را برای رسیدگی به برخی اتهامات به قوه قضائیه معرفی کند.

نماینده مردم ارومیه در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اظهارات سخنگوی دولت مبنی بر اینکه نیازی نیست نمایندگان به موضوع ارتباطات حسین فریدون با دانیال‌زاده ورود پیدا کنند، خاطرنشان کرد: اگر نمایندگان به این مسئله ورود پیدا نکنند مشکلات متعددی پیش خواهد آمد.

قاضی‌پور در پایان گفت: پیش از این نیز پیگیری نمایندگان در بحث حقوق‌های نجومی باعث شد تا این موضوع به جد مورد رسیدگی قرار گیرد.
 
 
کلمات کلیدی : حسن روحانی + حسین فریدون + قاضی‌پور + فساد اقتصادی
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.