توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 451986
اثرگذاری ویژه‌ پروژه‌های بنیاد برکت در رفع محرومیت های اجتماعی
تاریخ انتشار : سه شنبه ۱۷ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۱۰:۵۳
معاون امور عمرانی استاندار قم اثرگذاری پروژه‌های بنیاد برکت وابسته به ستاد اجرایی فرمان حضرت امام ( ره ) در رفع محرومیت های اجتماعی را مورد تاکید قرار داد.

به گزارش الف، محسن بهشتی در مراسم افتتاح طرح‌های زیربنایی بنیاد برکت وابسته به ستاد اجرایی فرمان حضرت امام(ره) که با حضور علی لاریجانی رئیس مجلس شورای اسلامی صبح امروز در تالار مرکزی شهر قم برگزار شد، با اشاره به پروژه‌های بنیاد برکت در استان قم اظهار کرد: در سال‌های اخیر منابع خوبی از طریق سفر رهبری و بنیاد برکت به قم تزریق شده است.

وی گفت: این پروژه‌ها در توسعه مناطق محروم و کاهش مشکلات اجتماعی تاثیر بسزایی داشته است و کمک خوبی به استان بوده است.

معاون امور عمرانی استاندار قم اثرگذاری پروژه‌های بنیاد برکت در رفع محرومیت های اجتماعی را مورد توجه قرار داد و افزود: پروژه‌های توسعه آب و فاضلاب، مدارس برکت، راهسازی و رفع نقاط حادثه خیز در راه‌های روستایی استان و... جزو پروژه‌های انجام شده در استان است.

وی خاطرنشان کرد: امیدواریم این پروژه‌ها سرفصل جدیدی باشد که از حضور بنیاد برکت در استان قم بهره بیشتری برده و این فعالیت‌ها استمرار داشته باشد.

بهشتی گفت: ما در قالب پروژه‌های عمرانی و مشارکتی و سرمایه‌گذاری در بخش‌های مختلف که زیرساخت لازم را در استان ایجاد کرده‌ایم و اشتغال زایی برای افرادی که بر اثر کاهش آسیب های اجتماعی شرایط بهتری پیدا کرده‌اند آماده همکاری هستیم.

وی با اشاره به اقدامات انجام شده در حوزه آب و فاضلاب روستایی بیان کرد: روستاهایی در قم بود که مشکل آب داشتند خصوصا در بخش سلفچگان و مرکزی که اقدامات بسیار خوبی در آنها انجام شده و زیرساخت خوبی برای افزایش ماندگاری در روستاها و توسعه آنها است.

معاون امور عمرانی استاندار قم گفت: در حوزه پروژه‌های صنعتی و اشتغال زایی با توجه به زیرساخت‌های ایجاد شده در استان قم و نزدیکی به تهران می توانیم حرکت‌های گسترده‌ای را انجام دهیم.

وی با اشاره به تامین مطالبات 700 میلیارد تومانی شهرداری قم با حمایت نمایندگان مجلس تصریح کرد: اخذ مجوز آبرسانی روستایی با اخذ هزار میلیون دلار اعتبارات صندوق توسعه ملی از دیگر اقدامات با حمایت نمایندگان مجلس بوده که می تواند توسعه روستایی در استان قم را محقق سازد.
 
کلمات کلیدی : بنیاد برکت + محرومیت زدایی + ستاد اجرایی فرمان حضرت امام(ره)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.