توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 465438
بنیاد برکت استان کهکیلویه و بویراحمد را متحول می‌کند
تاریخ انتشار : دوشنبه ۴ ارديبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۱۳:۴۲
نماینده‌ی مردم بویراحمد و دنا در مجلس شورای اسلامی گفت: بنیاد برکت، وابسته به ستاد اجرایی فرمان حضرت امام(ره) با توجه به عملکرد خوب و مدیریت جهادی، این توانایی را دارد در سطح استان با همیاری دولت استان را متحول کند.

غلام‌محمد زارعی ضمن قدردانی از تلاش‌های بنیاد برکت در استان حوزه‌ی انتخابیه‌اش گفت: بنیاد برکت توجه ویژه‌ای به استان کهگیلویه و بویراحمد دارد و با توجه به سفر اخیر دکتر مخبر به این استان و دریافت گزارش‌های اقتصادی و فرهنگی استان، تصمیمات خوبی برای بهبود وضعیت مناطق محروم و دورافتاده‌ی شهرهای بویراحمد و دنا و سایر مناطق اتخاذ شده است.

وی با اشاره به ظرفیت‌های موجود در استان کهگیلویه و بویراحمد اظهار داشت: تأکید بنیاد برکت به ایجاد اشتغال و اجرای طرح‌های زیربنایی و عمرانی و هم‌چنین رفع محرومیت و ایجاد آبادانی و رفاه در استان است.

وی با بیان این‌که سرمایه‌گذاری در زمینه‌هایی که جزء ظرفیت‌های استان به شمار می‌رود، از مصادیق اقتصاد مقاومتی است، افزود: با اقدامات بنیاد برکت، امیدواریم در سه سال آینده، در زمینه‌ی بیکاری، وضع استان بهبود پیدا کند.

وی ادامه داد: با صحبت‌ها و برنامه‌ریزی‌های انجام شده، قرار است در زمینه‌ی گیاهان دارویی، کشاورزی و صنایع دستی، با کمک بنیاد برکت، سرمایه‌گذاری و ظرفیت‌های استان شکوفا شود.

زارعی با تأکید بر این‌که تمامی اقدامات بنیاد برکت مبتنی بر سیاست‌های کلی اقتصاد مقاومتی است، اظهار داشت: ما بر این باوریم که بنیاد برکت این توانایی را دارد که در سطح استان، از دولت پیشی بگیرد و استان را متحول کند.

وی در پایان تصریح کرد: اقدامات ستاد اجرایی فرمان حضرت امام(ره) قابل تقدیر است و امید داریم برنامه‌های هدف‌گذاری شده در استان کهگیلویه و بویراحمد به بهبود شرایط و رفاه مردم مناطق محروم و دورافتاده و هم‌چنین اشتغال‌زایی کمک کند و شاهد پیشرفت و توسعه‌ی استان باشیم.
 
کلمات کلیدی : بنیاد برکت + محرومیت زدایی + ستاد اجرایی فرمان حضرت امام(ره)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.