توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 449957
نماینده مجلس: کارنامه‌ی بنیاد برکت، نمونه‌ی عینی پیاده‌سازی اقتصاد مقاومتی است
تاریخ انتشار : سه شنبه ۱۰ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۱۲:۱۸
نماینده‌ی مردم آستانه اشرفیه در مجلس شورای اسلامی از عملکرد بنیاد برکت وابسته به ستاد اجرایی فرمان حضرت امام(ره) در حوزه‌ی بهداشت و درمان تقدیر کرد و گفت: بنیاد برکت و گروه دارویی برکت در حوزه‌ی سلامت و داروسازی به جایگاه مهمی دست یافته‌اند.

محمدحسین قربانی در گفت‌وگویی افزود: هم اکنون در حال رایزنی با مجموعه‌ی بنیاد برکت هستیم که بتوانیم از این فرصت در جهت رفع پاره‌ای از مشکلات موجود در بخش‌های مختلف عمرانی در شهرستان آستانه اشرفیه استفاده کنیم.

این شهرستان با مشكلات و محرومیت‌های عديده‌اي در زمينه‌هاي گوناگون مواجه و نيازمند ياري بنياد بابركتِ برکت است.

عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس دهم در اشاره به اقدامات مثبتی که بنیاد برکت در دیگر مناطق کشور داشته است تصریح کرد: این بنیاد تاکنون در حوزه‌‌های توانمندسازی اقتصادی و اشتغال‌زایی، تأمین زیرساخت‌ها و امور زیربنایی، احداث مدارس و مساجد، ساخت مراکز بهداشتی و درمانی، ارایه‌ی خدمات بیمه‌ای و حمایتی، و ارتقای حوزه‌های فرهنگی کشور اقدامات ارزنده‌ای را انجام داده است، ضمن‌ این‌که در زمینه‌ی تولید دارو، گروه دارویی برکت نیز عملکرد قابل دفاعی دارد.

قربانی اقدامات بنیاد برکت را یکی از کارسازترین روش‌ها در زمینه‌ی عملیاتی کردن اقتصاد مقاومتی در سراسر کشور دانست و یادآور شد: این بنیاد با استفاده از کارشناسان باتجربه و کارآمدی که دارد از ظرفیت خوبی برای عملیاتی کردن اقتصاد مقاومتی در سراسر کشور برخوردار است.

وي با اشاره به مشارکت در راه‌اندازی ده‌ها مركز صنعتي، كشاورزي، دامداري و اقتصادي از سوي بنياد بركت در سراسر كشور، ‌گفت: اين بنياد در حوزه‌ی‌ کارآفرینی و راه‌اندازی طرح‌های توانمندسازی اقتصادی در مناطق محروم و کم‌تر برخوردار کشور، فعالیت گسترده‌ای داشته و باعث ايجاد ده‌ها هزار شغل پايدار در كشور شده است.
 
کلمات کلیدی : بنیاد برکت + محرومیت زدایی + ستاد اجرایی فرمان حضرت امام(ره)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.