توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 461039
عزم بنیاد برکت برای محرومیت‌زدایی در سمنان
تاریخ انتشار : دوشنبه ۲۱ فروردين ۱۳۹۶ ساعت ۱۳:۴۸
نماینده‌ی مردم سمنان، مهدی‌شهر و سرخه در مجلس شورای اسلامی، تأكيد كرد: عملكرد بنياد بركت، وابسته به ستاد اجرایی فرمان حضرت امام(ره) در سراسر كشور نشان‌دهنده‌ی عزمي جدي براي مقابله با محروميت و تلاش براي آباداني بيش‌تر ايران اسلامي است.

احمد همتي نماینده‌ی مردم سمنان و عضو کمیسیون بهداشت و درمان در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار ما پيرامون عملكرد بنياد بركت در استان سمنان، با اشاره به سابقه‌ی چندين ساله‌ی فعاليت و تلاش اين بنياد در محروميت‌زدايي و خدمت به مردم استان،‌ اظهار داشت: عملكرد بنياد بركت در سراسر كشور نشان‌دهنده‌ی عزمي جدي براي مقابله با محروميت و تلاش براي آباداني بيش‌تر ايران اسلامي است.

وي با بيان اين‌كه طي سال‌هاي اخير بنياد بركت ساخت 14 مدرسه را در مناطق کم‌تر توسعه‌یافته‌ی استان سمنان در دستور كار قرار داده كه 86 كلاس درس و چند هزار دانش‌آموز را در مراكز آموزشي مورد پوشش قرار مي‌دهد، گفت: تلاش‌ها و اقدامات بنياد بركت در مدرسه‌سازي، ساخت مراكز بهداشتي و درماني و كمك به روستایيان و كشاورزي  بسيار چشم‌گير و اميدواركننده است.

نماينده‌ی مردم سمنان به مشارکت بنیاد برکت در 5 طرح توانمندسازی اقتصادی با حجم سرمایه‌گذاری 499 میلیارد ریال به منظور اشتغال‌زایی در استان اشاره کرد و گفت: مشارکت در دو طرح از این 5 طرح هم‌چنان ادامه دارد و مشارکت در یک طرح اقتصادی جدید با ظرفیت سرمایه‌گذاری 60 میلیارد ریال نیز توسط بنیاد برکت در دست اقدام است.

وی از مسئولان بنياد بركت وابسته به ستاد اجرایی فرمان حضرت امام(ره) خواست كه با حضور بيش‌تر در استان سمنان و برگزاري نشست با شهرداران و فرمانداران با مشكلات و مسایل اين استان بيش‌تر آشنا شوند.

همتي مشكلاتي هم‌چون كمبود مراكز آموزشي و بهداشتي، عدم توسعه‌ی روستايي و كشاورزي در استان را يادآور شد و بيان داشت: بسياري از مناطق محروم كشور نياز جدي به خدمت‌رساني جهادي و بي‌منت بنياد بركت دارند و اميدواريم كه با همكاري همه‌ی بخش‌ها اين امر امكان‌پذير باشد.
 
کلمات کلیدی : بنیاد برکت + محرومیت زدایی + ستاد اجرایی فرمان حضرت امام(ره)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.