نظر منتشر شده
۲
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 439916
۳ قرارداد بنز و ایران خودرو امضا شد
مدیرعامل ایران خودرو با بیان این که سه قرارداد بنز و ایران خودرو امضا شد گفت: اولین سری ۲۰۰۸ اسفندماه سال جاری وارد بازارخواهد شد.
تاریخ انتشار : شنبه ۹ بهمن ۱۳۹۵ ساعت ۱۵:۴۳
به گزارش تسنیم، هاشم یکه زارع امروز در حاشیه مراسم نوسازی ناوگان تاکسیرانی کشور با محصولات ایران خودرو در پاسخ به پرسش تسنیم مبنی براینکه قرارداد ایران خودرو و بنز چه زمانی امضا خواهد شد، گفت: تاکنون سه قرارداد همکاری با شرکت بنز منعقد شده و دو قرارداد دیگر نیز در مرحله ارزیابی و نهایی شدن است.

وی با اشاره به اینکه اولین سری 2008 اسفندماه سال جاری وارد بازارخواهد شد، افزود: رقم سرمایه گذاری برای تولید سه محصول 308، 2008 و 208 حدود 500 میلیون یورو است. که در حال حاضر 100 میلیون یورو در این پروژه سرمایه گذاری شده که سهم شرکت پژو حدود 50 میلیون یورو است.

مدیرعامل ایران خودرو با اعلام اینکه گارانتی رانا از 40 هزار به 60 هزار افزایش یافته است، گفت: میزان گارانتی سالانه این خودرو از دو سال به سه سال افزایش پیدا کرده است. البته این اتفاق برای دنا نیز در آینده خواهد افتاد.
 
۱۳۹۵/۱۲/۰۴ ۰۹:۱۱
 
۱۳۹۵/۱۱/۲۴ ۱۳:۰۰
 
۱۳۹۵/۱۱/۰۳ ۱۱:۳۰
 
۱۳۹۵/۱۰/۲۸ ۱۰:۳۴
 
۱۳۹۵/۱۰/۲۷ ۱۳:۰۲
 
۱۳۹۵/۱۰/۲۷ ۱۲:۵۴
 
۱۳۹۵/۱۰/۲۷ ۱۲:۴۵
 
۱۳۹۵/۱۰/۲۷ ۱۱:۳۲
 
۱۳۹۵/۰۹/۱۰ ۱۲:۱۹
 
۱۳۹۵/۰۸/۲۴ ۱۱:۲۴
 
 
کلمات کلیدی : قرارداد خودرو+بنز+ایران+برجام+اقتصاد ایران
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۱۱-۰۹ ۲۲:۴۸:۴۱
ما که به پراید هم راضی هستیم ...این قرارداد هم مال از ما بهتران (4140981) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۱۱-۱۰ ۰۸:۲۲:۱۴
یعنی سه سال هر پنجشنبه به نمایندگی مراجعه کنیم بدبخت کسی که ایران خودرو بخرد (4141269) (alef-11)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.