توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 360283
واکنش حسنی‌خو به خبر بازداشت کارمند فدراسیون فوتبال
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۱۹ خرداد ۱۳۹۵ ساعت ۰۰:۰۸
مدیرکل حراست وزارت ورزش و جوانان گفت: فرد جدیدی در فدراسیون فوتبال بازداشت نشده است و بیشتر بحث مسائل مالی است که در فدراسیون پیگیری می‌شود.

به گزارش تسنیم، رضا حسنی‌خو در مورد بازداشت برخی از مسئولان فدراسیون فوتبال و اینکه این بازداشت‌ها در آینده نیز ادامه پیدا می‌کند، گفت: در گذشته تحقیقاتی در مورد فدراسیون فوتبال صورت گرفته بود که این تحقیقات و بررسی‌ها در حال حاضر نیز ادامه پیدا کرده و بحث جدیدی مطرح نیست.

وی در پاسخ به این پرسش که آیا پس از مسئول فرهنگی فدراسیون فوتبال فرد جدیدی نیز بازداشت شده است، اظهار داشت: فرد جدیدی در فدراسیون فوتبال بازداشت نشده است و بیشتر بحث مسائل مالی است که در فدراسیون پیگیری می‌شود.

حسنی‌خو در پاسخ به این پرسش که آیا صحت دارد ۱۳ گوشی تلفن همراه از سوی شرکت افق سبز به روابط عمومی فدراسیون فوتبال داده شده است، تصریح کرد: فعلاً به جزئیات نپردازید.

مدیرکل حراست وزارت ورزش و جوانان در مورد اینکه آیا قرار است افراد جدیدی نیز دستگیر شوند، تأکید کرد: ابتدا بررسی‌ها و تحقیقات لازم انجام می‌شود و اگر لازم بود قطعاً اقدامات لازم صورت می‌گیرد، ضمن اینکه وزارت ورزش نیز اتفاقات اخیر فدراسیون فوتبال را پیگیری می‌کند.
 
کلمات کلیدی : فدراسیون فوتبال+بازداشت
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.