نظر منتشر شده
۱
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 361071
تاسیس 5 بازداشتگاه ویژه تا پایان سال
تاریخ انتشار : جمعه ۲۱ خرداد ۱۳۹۵ ساعت ۱۷:۳۸
رئیس سازمان زندانها و اقدامات تامینی و امنیتی کشور گفت: در صورت تامین اعتبار لازم ۵ بازداشتگاه ویژه تا پایان سال تاسیس می شود.

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما،اصغر جهانگیر با اشاره به اینکه به موجب قانون، سازمان زندانها بر همه زندانها و بازداشتگاه های کشور نظارت دارد افزود:‌ سال گذشته برای تاسیس بازداشتگاه های ویژه پیگیری زیادی صورت گرفت.تاسیس ۵ بازداشتگاه ویژه تا پایان سال
رئیس سازمان زندانها و اقدامات تامینی و امنیتی کشور گفت:‌ اکنون بسیاری از افرادی که در مرحله اتهام هستند در بازداشتگاه ها در کنار محکومان بسر می برند و این در حالی است که شرایط آنها بسیار سهل تر و راحت تر از نگهداری افراد در زندان است.
وی افزود : از سال گذشته به منظور کاهش جمعیت کیفری ،‌ به دنبال تاسیس این بازداشتگاه ها هستیم.
جهانگیر گفت:‌تا امروز اعتبارات لازم در این زمینه داده نشده ولی با قول هایی که به ما داده شده است از سازمان مدیریت در حال پیگیری هستیم و امیدواریم با اختصاص منابع مالی امسال حداقل ۴ یا ۵ بازداشتگاه ویژه را تاسیس کنیم.
وی خاطر نشان کرد:‌ بازداشتگاه ویژه در برخی استانها مثل کرمان تاسیس شده است اما می خواهیم این بازداشتگاه ها در استان های دیگر هم ایجاد شود.
کلمات کلیدی : سازمان زندان ها بازداشتگاه
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۳-۲۱ ۱۸:۳۳:۴۳
در صورت تامین اعتبار لازم ۵ بازداشتگاه ویژه تا پایان سال تاسیس می شود.!!!!!!! مایه شرمندگی برای افتتاح زندان؟؟؟؟؟؟؟ (3751421) (alef-3)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.