نظر منتشر شده
۶
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 471992
سعید جلیلی: ‌سانتریفیوژهایی که بنا بود بچرخد اما امروز جمع شده‌ است/ باید پرسید چه دولتی مانع پرتاب ماهواره‌ها شد‌
تاریخ انتشار : يکشنبه ۲۴ ارديبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۲۰:۱۰
عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام با بیان اینکه ‌سانتریفیوژهایی که بنا بود بچرخد اما امروز جمع شده‌ است، گفت: باید پرسید چه دولتی مانع پرتاب ماهواره‌ها شد‌.

به گزارش تسنیم، اجتماع حامیان حجت‌الاسلام رئیسی با حضور سعید جلیلی عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام ایران امروز در محل مهدیه شهدا شهرستان بم، در خیابان پاسداران برگزار شد.

جلیلی با بیان اینکه دشمنان هم این را تصریح می‌کنند که تا روز انتخابات نمی‌توان تشخیص داد رای مردم چیست تصریح کرد: دلیل آن هم این است که در ایران مردم تصمیم می‌گیرند، نه کلوب‌های قدرت!

وی با بیان اینکه عده‌ای می‌گویند اگر انتخاب شما اینگونه نباشد جنگ می‌شود گفت: امنیت این کشور مرهون تفکر انقلابی است و این اعتراف اوباما است که آنها امکان جنگ نداشتند و توافق کردند.

عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام بیان داشت: اگر مردم بخواهند براساس عملکرد ضعیف چهار سال گذشته به عده‌ای رای بدهند نتیجه انتخابات به ضرر آنها خواهد بود تخریب را در پیش گرفته و مسائلی از قبیل دیوارکشی در پیاده‌روها را مطرح می‌کنند.

وی با اشاره به وعده‌های چهار سال گذشته دولت گفت: امروز پس از چهار سال فرصت خوبی برای بررسی است تا ببینیم ادعاهای چهار سال گذشته آنها محقق شده است یا خیر ؟

جلیلی با اشاره به سانتریفیوژهایی که بنا بود بچرخد اما امروز جمع شده‌است گفت: دستاورد 15ساله جوانان دانشمند ایرانی بتن‌ریزی  شده است.

وی به اشاره به اقلیم گونه‌های موجود در دنیا گفت: از 13 اقلیم شناخته شده دنیا 11گونه در ایران وجود دارد.

عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام با اشاره به ظرفیت گردشگری کشور بیان کرد: در حوزه گردشگری آقایان گزارش بدهند که تا کنون چه کار انجام دادند هر چند انتظار معجزه نداریم.

وی با بیان اینکه در هر سال یک و نیم میلیون مسکن در کشور ساخته می‌شد گفت: متاسفانه 30 درصد مسکن نا تمام دولت گذشته هم  در این دولت  تکمیل نشده است.

‌جلیلی با تاکید بر اینکه فقط از روسیه در دو سال گذشته یازده و نیم میلیارد دلار صیفی‌جات وارد شده است گفت: سهم جنوب استان کرمان در صادرات محصولاتشان چقدر بوده است.

وی با بیان اینکه ما مانع فن‌آوری نوین نیستیم خاطرنشان کرد: باید پرسید چه دولتی مانع پرتاب ماهواره ما شده است.

نماینده رهبر معظم انقلاب در شورای عالی امنیت ملی با بیان اینکه این شهر دارالصابرین نامیده می‌شود گفت: صبر خوب است اما صبری که متکی به اعتماد بر وعده الهی باشد نه صبری که متکی بر گلابی‌های برجام باشد.

عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام تصریح کرد: شما زمانی توانستید با شش کشور مذاکره کنید که پیشتر قوی شده بودید و گر نه با دیپلماسی التماسی چرا در سال 87 مقدمات این مذاکره  فراهم نشد.
۱۳۹۶/۰۲/۳۰ ۲۳:۰۲
 
۱۳۹۶/۰۲/۲۷ ۲۳:۰۵
 
۱۳۹۶/۰۲/۱۹ ۲۳:۱۱
 
۱۳۹۶/۰۲/۱۸ ۱۹:۰۰
 
۱۳۹۶/۰۲/۰۷ ۱۹:۰۷
 
۱۳۹۶/۰۲/۰۶ ۲۰:۲۰
 
۱۳۹۶/۰۲/۰۳ ۱۹:۱۴
 
۱۳۹۶/۰۱/۲۷ ۱۹:۱۱
 
۱۳۹۶/۰۱/۲۶ ۲۰:۳۹
 
۱۳۹۶/۰۱/۲۶ ۱۷:۵۸
 
 
کلمات کلیدی : سعید جلیلی+دولت روحانی+سانترفیوژ+انتخابات ریاست جمهوری+انتخابات ۹۶
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۲۴ ۲۰:۳۲:۵۶
میچرخد شما نمیبینید ازبابک خان زنجانی هم بگو ازفرارخاوری هم بگو ازاختلاسها هم بگو از نبود دارو هم بگو ازقیمت دلار هم بگو وهزاران بگوهای دیگر که نمیگویید (4352747) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۲۴ ۲۱:۲۱:۱۳
غنی سازی و انرژی اتمی بدرد کشور زلزله خیز ایران نمی خورد و این ماهوارهای ابتدایی را هر کشوری می تواند بسازد. آن هم با این هزینه های سر سام آور آنها! (4352850) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۲۴ ۲۲:۳۹:۰۷
آقاى جليلى جواب شما را ٢٩ ارديبهشت ملت ايران خواهند داد . (4353085) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۲۴ ۲۲:۵۱:۴۸
۱۱.۵ میلیارد دلار سیفیجات؟!! مطمینی؟ (4353132) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۲۵ ۰۹:۲۳:۰۹
جواب آقای جلیلی رو آقای ولایتی در مناظرات 92 دادن (4354013) (alef-11)
 
ممد
Romania
۱۳۹۶-۰۲-۲۵ ۱۰:۱۲:۳۵
جناب آقاي جليلي، گردش سانتريفيوژ و فرستادن ماهواره به كرات ديگر براي مردم نون و اب و براي جوانها اشتغال نميشه.
.... (4354213) (alef-11)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.