نظر منتشر شده
۲
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 463046
سعید جلیلی: باید کاندیدای اصلح را بشناسیم و کمکش کنیم
تاریخ انتشار : يکشنبه ۲۷ فروردين ۱۳۹۶ ساعت ۱۹:۱۱
سعید جلیلی: در ۴ سال گذشته ما بارها نقاط انتقادی و پیشنهادات خودمان را به دولتمردان فعلی گفته‌ایم ولی در زمان انتخابات باید روندهای نادرست را به چالش کشید و بیان کرد مسیری که در ۴ سال گذشته طی شده درست نبوده است.

به گزارش الف، این عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام در مطلبی که در کانال تلگرامی وی منتشر شده افزوده: یک علتی که بنده در این عرصه وارد نشدم این بود که نیروهای انقلابی تجمیع بشوند تا گفتمان انقلاب به درستی شکل بگیرد.

جلیلی گفت: در بین نامزدها حتما یک نفر نسبت به دیگران اصلح است و وظیفه ما این است که آن فرد را بشناسیم و کمکش کنیم نه اینکه خود را کنار بکشیم و بگوییم فراتر از بقیه هستیم و هیچ کاری انجام ندهیم!

وی افزود: ذیل ملاحظات و گفتمان انقلاب باید از اصلح حمایت کنیم و مطالباتمان را مطرح سازیم، چنانچه اگر بنده هم وارد این عرصه می‌شدم باید حمایتتان از بنده را مشروط به پایبندی‌ام به گفتمان انقلاب می‌کردید.

جلیلی اظهار داشت: اینکه ما منتظر باشیم تا در دولتی که با ما همسو نیست مشکلات و ناکارآمدی ها بیشتر شود تا در اثر آن مردم به ما اقبال پیدا کنند درست نیست و چنین نگاهی مبنای دینی ندارد.

وی گفت: باید تلاش کرد تا اگر راه حل مساله‌ای را می‌دانیم کمک کنیم تا مشکلات مردم و کشور حل و فصل شود.
۱۳۹۶/۰۱/۲۶ ۲۰:۳۹
 
۱۳۹۶/۰۱/۲۶ ۱۷:۵۸
 
۱۳۹۶/۰۱/۲۶ ۱۷:۳۸
 
۱۳۹۶/۰۱/۲۵ ۱۶:۰۹
 
۱۳۹۶/۰۱/۲۲ ۱۹:۳۶
 
۱۳۹۶/۰۱/۱۷ ۱۶:۳۶
 
۱۳۹۶/۰۱/۱۶ ۲۱:۲۴
 
۱۳۹۶/۰۱/۱۶ ۱۴:۴۳
 
۱۳۹۶/۰۱/۱۵ ۱۵:۲۲
 
۱۳۹۶/۰۱/۰۹ ۲۳:۰۱
 
 
کلمات کلیدی : سعید جلیلی+انتخابات ریاست جمهوری+انتخابات ۹۶
 
امین
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۱-۲۷ ۱۹:۱۸:۳۹
آره خب هر چه سریعتر انتخابش کن تا ما بهش رای ندیم (4261769) (alef-3)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۱-۲۷ ۱۹:۵۹:۴۶
شما بهتره تاریخ بخونی (4261835) (alef-3)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.
 
 
هفته
 
 
 
 
ديروز
هفته