توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 466391
جلیلی‌: دولت در مسائل اقتصادی و سیاست خارجی رویکردی رومانتیک دارد
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۷ ارديبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۱۹:۰۷
عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام با بیان اینکه تفکر انقلابی نشان می‌دهد که می‌تواند در عرصه‌های مختلف موفق شود، گفت: دولت در مسائل اقتصادی و سیاست خارجی رویکردی رومانتیک دارد.

به گزارش تسنیم، سعید جلیلی در اجتماع پرشور حامیان حجت‌الاسلام رئیسی در همدان با بیان اینکه همدان معطر به عطر شهیدان، مجاهدان و رزمندگان بزرگی است که نام آنها افتخارآفرین است، اظهار داشت: وقتی در خاطرات بزرگان و شهدای این استان تأمل می‌شود بی‌اختیار برابر آن فرهنگ و خانواده‌ها سر تعظیم فرود می‌آوریم که چنین عزیزانی را تقدیم انقلاب اسلامی کردند.

وی گفت: اگر کسانی می‌خواهند مدعی تدبیر شوند، باید تدبیر خودشان را با استعدادها نشان دهند و بگویند در چهار سال گذشته چه کرده‌اند و می‌خواهند در چهار سال آینده چکار کنند.

جلیلی گفت: کسانی که می‌گفتند هم باید چرخ سانتریفیوژ بچرخد هم چرخ زندگی، امروز می‌گویند طرف مقابل نه تنها به روح برجام بلکه به متن برجام هم عمل نمی‌کند.
۱۳۹۶/۰۶/۱۱ ۱۶:۳۸
 
۱۳۹۶/۰۲/۳۰ ۲۳:۰۲
 
۱۳۹۶/۰۲/۲۴ ۲۰:۱۰
 
۱۳۹۶/۰۲/۱۹ ۲۳:۱۱
 
۱۳۹۶/۰۲/۱۸ ۱۹:۰۰
 
۱۳۹۶/۰۲/۰۶ ۲۰:۲۰
 
۱۳۹۶/۰۲/۰۳ ۱۹:۱۴
 
۱۳۹۶/۰۱/۲۷ ۱۹:۱۱
 
۱۳۹۶/۰۱/۲۶ ۲۰:۳۹
 
۱۳۹۶/۰۱/۲۶ ۱۷:۵۸
 
 
کلمات کلیدی : سعید جلیلی+انتخابات ریاست جمهوری+انتخابات ۹۶+دولت
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.