نظر منتشر شده
۱
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 460218
آیا حق با جلالی است و پرسپولیس حمایت می‌شود؟
بخش ورزشی الف،19فروردین96
سرمربی پیکان پس از پایان بازی با پرسپولیس قرمزها را متهم کرد که حمایت می‌شوند.
تاریخ انتشار : شنبه ۱۹ فروردين ۱۳۹۶ ساعت ۱۰:۰۳
به گزارش ایلنا، در هفته‌ی بیست و ششم لیگ برتر یک بازی جنجالی انجام شد و پرسپولیس موفق شد پیکان را شکست دهد و قهرمانی خود را تقریباً قطعی کند. این اولین باخت مجید جلالی، سرمربی پیکان، به برانکو ایوانکوویچ بود. وی در 4 مصاف قبلی خود با پروفسور هرگز نباخته بود و مرد کروات تنها 3 امتیاز در برابر تیم‌های جلالی به دست آورده بود.

جلالی در پایان این دیدار با لحنی تند به حمایت‌هایی که به زعم وی از پرسپولیس می‌شود تاخت. با این حال، صحبت‌های او چندان منطقی نبود. وی گفت: پس از بیانیه‌ی پرسپولیس می‌دانستیم روز عادی‌ای نخواهیم داشت و روز سختی خواهد بود.

مشخص نیست که بیانیه‌ی پرسپولیس که برای بازی قبلی این تیم با صنعت نفت آبادان بوده چه ربطی به این بازی دارد! اگر حمایتی از قرمزها می‌شد باید در آن دیدار هم اتفاق می‌افتاد. در پایان دیدیم که حمایتِ مذکوری که جلالی می‌گوید روی نداد و بازی با حضور تماشاگران آبادانی برگزار شد.

نکته‌ی دیگر اعتراض جلالی به داوری بازی بود. او معتقد بود که به صورتی آشکار داوری بر ضد آنها بود و تلاش کرد بیانیه‌ی پرسپولیس را مقدمه‌ای بداند در راستای تاثیرگذاری بر قضاوت این دیدار.

با این حال، تمامی کارشناسان زبده‌ی داوری کشور اعلام کردند اشتباه فاحشی در قضاوت این دیدار روی نداده و اگر تشخیص غلطی هم بوده به سود پیکان روی داده است، به طوری که سعید مظفری در این باره گفت: تیم داوری بازی پرسپولیس و پیکان هیچ مشکلی نداشت.

جالب است که سال گذشته و در جریان بازی‌های رفت و برگشت پرسپولیس با تیم‌های جلالی داوران علیه قرمزها سوت زدند. نمونه‌ی مشهور آن برخورد توپ با سر رامین رضائیان بود که داور به اشتباه پنالتی گرفت و ...

مشخص نیست که هدف جلالی از طرح این موضوعات چیست! آیا او اسیر توطئه‌های نامریی شده است؟ برای توجیه عملکرد ضعیف خود بهانه‌تراشی می‌کند؟ یا اینکه هدف چیز دیگری است؟
 
کلمات کلیدی : باشگاه پرسپولیس+باشگاه پیکان
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۱-۱۹ ۱۹:۰۱:۱۰
قطعا داوران زحمتکش نهایت سعی خود را برای داوری عادلانه میکنند اما متاسفانه جو ورزشگاه به گونه ای است که بعضی از داوران را نا خواسته تحت تاثیر قرار میدهد. اینجا مطبوعات و فدراسیون فوتبال باید حامی داوران باشند و اعتماد به نفس لازم را به آنها بدهند. باشگاه چه حقی دارد اطلاعیه بدهد؟ بازیکن چه حقی دارد تا تماشاگر را علیه داور تحریک نمایید.
همه باید برد وباخت را بپذیریم و منش پهلوانی و انسانی را جایگزین هیاهو و برد به هر قیمتی کنیم.
اگر آخر بازی پیکان و پرسپولیس را دیده باشید، شروع کننده رفتار زشت آقای طارمی بود که متاسفانه باعث شد بازیکن پیکان آن واکنش را نشان دهد.تلویزیون هم متاسفانه جرات نکرد بیش از یکبار رفتار زشت طارمی را نشان دهد اما رفتار بازیکن پیکان را چند بار به تصیر کشید. (4239821) (alef-3)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.