توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 459494
برانکو: قبل از بازی از آنها می‌ترسیدیم اما الان می‌گویم خجالت بکشید
بخش ورزشی الف، 16فروردین 96
سرمربی پرسپولیس گفت: بازیکنانم با انرژی فراوانی بازی کردند و این برد یک عیدی به هواداران‌مان بود.
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۱۶ فروردين ۱۳۹۶ ساعت ۲۱:۳۱
به گزارش ایسنا، برانکو ایوانکوویچ در نشست خبری پس از بازی تیمش مقابل پیکان اظهار کرد: این برد لذت بخش را بهترین عیدی برای هوادارانمان بود. اولین بازی ما در تهران بود و طبیعی بود که میل فراوانی برای برد داشتیم. این میل در بازی هم دیده شد. به بازیکنانم تبریک می‌گویم که حداکثر جنگندگی خود را به نمایش گذاشتند.

سرمربی پرسپولیس با اشاره به دستیابی تیمش به امتیاز ۵۹ در هفته بیست و ششم لیگ برتر گفت: خیلی دوست داریم در ۴ بازی آینده هم با همین رغبت و شوق پیش برویم و هر ۴ بازی را با پیروزی پشت سر بگذاریم. این پیروزی یک دعوت خوب از هواداران برای بازی با الریان بود. نمایش بزرگ ورزشی خوبی را در بازی با الریان نشان می‌دهیم. امروز حریف سرسختی مقابل ما بود اما با سزاواری بیشتر به پیروزی رسیدیم. این بهترین شکل برای پیروزی بود.

او در واکنش به اظهارات مجید جلالی سرمربی پیکان مبنی بر اینکه بیانیه پرسپولیس پیش از بازی روی عملکرد داور تاثیر گذاشته بود و تا حدودی داوری در نتیجه بازی تاثیرگذار شد تاکید کرد: این نشان می‌دهد که بقیه فوتبال‌دوستان نتایج پرسپولیس را دنبال می‌کنند. فقط دوست دارم یک نفر به ما بگوید که فلان داور یک اوت دستی به نفع ما گرفته است یا بهتر بگویم یک داور به نفع ما عمل کرده است. هیچ تیمی در لیگ ایران تاکنون به این حد نصاب از امتیاز نرسیده است. هیچ کمکی از هیچ جایی نخواسته‌ایم و همه این امتیازات را خودمان کسب کرده‌ایم.  اگر کسی یک اوت دستی اشتباه به نفع ما سراغ دارد مدرک رو کند. به کسانی که این طور صحبت می‌کنند می‌گویم خجالت بکشید. امروز آن‌ها را بردیم چون بهتر از آن‌ها بودیم. آن‌ها تیم خوبی هستند و قبل از بازی واقعا از آن‌ها می‌ترسیدیم. اما اگر می‌باختیم هم با داوری نتیجه را توجیه نمی‌کردیم. الان هم می‌گویم اگر کسی مدرکی دارد که داوری به نفع ما عمل کرده است، آن را نشان دهد و حرف‌های من را تکذیب کند.

برانکو در پاسخ به سوال خبرنگاری مبنی بر اینکه آیا در هفته‌های پیش رو از بازیکنان نیمکت‌نشین هم استفاده خواهد کرد تا بار تیم از روی چند بازیکن ثابت برداشته شود، خاطرنشان کرد: هر بازی شرایط خاص خودش را دارد و متفاوت از بازی قبل است. امروز برنامه ما این بود که از ترکیب متفاوتی استفاده کنیم اما بعد از شکست مقابل صنعت نفت آبادان نیاز مبرمی به پیروزی در این بازی داشتیم. خوشحالم که در هفته‌های پایانی هم بازیکنانم با انرژی و انگیزه بالایی در میدان حاضر می‌شوند. به آن‌ها به خاطر این انرژی تبریک می‌گویم و ناراحت می‌شوم وقتی کسی زحمات بازیکنانم را زیر سوال می‌برد. این بازیکنان بیشتر از هر کسی سزاوار تمجید و تعریف هستند و وقتی تلاش و زحمت آن‌ها را نمی‌بینند ناراحت می‌شوم. هیچ کس نباید به این  نتایج شک کند.

سرمربی پرسپولیس با بیان اینکه به حساسیت بازی با الریان واقف است افزود: این دیدار برای ما سرنوشت‌ساز است اما ما بازی به بازی پیش می‌رویم. در هر بازی جاه طلبی لازم برای برد را داریم. در بازی رفت نشان دادیم که بهتر از حریف هستیم اما در حال حاضر خیال آن‌ها راحت است و شاید کمتر از ما به دنبال پیروزی باشند. پیروزی مقابل الریان برای ما حیاتی است.

او در پایان گفت: امروز نشان دادیم که از پس مسئولیت سنگین‌مان برمی‌آییم و همان طور که باید می‌بردیم به پیروزی رسیدیم. این فصل بارها شادی‌های مختلف را به ارمغان آوردیم.
 
کلمات کلیدی : باشگاه پرسپولیس+باشگاه پیکان+برانکو
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.