توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 459493
واکنش مجید جلالی به بیانیه پرسپولیس؛ این چه فدراسیونی است؟
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۱۶ فروردين ۱۳۹۶ ساعت ۲۱:۲۹
سرمربی تیم فوتبال پیکان تهران پس از شکست برابر پرسپولیس مصاحبه جالبی انجام داد که در آن به فدراسیون فوتبال انتقاد کرد.

به گزارش ایلنا، مجید جلالی پس از شکست 2 بر صفر تیمش برابر پرسپولیس در هفته بیست‌وششم لیگ برتر گفت: من برای پرسپولیس احترام قائلم، اما نمی‌دانم فدراسیون چگونه می‌گذارد یک تیم بیانیه بدهد و همه چیز به نفعش شود. اگر اینطور است، ما هم بعد از هر شکست بیانیه بدهیم. یک روز ما به آبادان می‌رویم و 20 دقیقه خودشان را روی زمین می‌اندازند، اما هیچی به هیچی؛ آب از آب تکان نمی‌خورد. این چه فدراسیونی است؟ تیم ما هوادار ندارد و مظلوم واقع می‌شود. پرسپولیس قدرت لازم را دارد، چه کاری است با یک بیانیه این اتفاقات رقم بخورد؟ نمی‌شود که بعد از یک شکست و بیانیه این همه اتفاق به سود تیم حریف شود.

سرمربی پیکان گفت: در مورد بازی فقط می‌توانم این را بگویم که امروز ما پا به پای پرسپولیس بازی کردیم. اشتباهات تأثیرگذاری در بازی رخ داد و دو صحنه در محوطه جریمه پرسپولیس رخ داد، اما باید فیلم بازبینی شود و بعد قضاوت کنیم. من به طور کلی درباره داوری صحبت می‌کنم و نمی‌خواهم راجع‌به جزئیات قضاوت کنم.

جلالی تصریح کرد: از زمانی که وارد ورزشگاه شدیم و برخورد نیروی انتظامی را دیدیم، فهمیدم که روز عادی برای ما نیست. زمانی که تیم بزرگی مانند پرسپولیس با این همه هوادار می‌بازد و با انتشار بیانیه‌ای به فدراسیون فوتبال حمله می‌کند، من فکر می‌کنم شرایط بازی بعد برای تیم حریف سخت می‌شود. همین باعث می‌شود که فضای هرج و مرجی ایجاد شود، اگر پس از باخت بیانیه دهیم و به فدراسیون فوتبال حمله کنیم تا شرایط به نفع ما شود کار خوبی نیست و فدراسیون فوتبال با این رفتار باید به شدت مقابله کند. 

وی اظهار داشت: کنار زمین هرکسی سروصدایش بلندتر باشد به نفع او می‌گیرند، باشگاه هم شاید بگوید شما که سروصدا ندارید ممکن است شرایط را به ضرر ما کند، من نه رسانه دارم و نه در تیم پرطرفداری هستم، ممکن است اگر شما نیز در این فضا باشید این‌طور فکر کنید، یک تیم می‌آید و 20 نفر همراه با این تیم وارد رختکن می‌شود اما زمانی که یک نفر با من می‌آید او را راه نمی‌دهند.

سرمربی پیکان در این خصوص که بیانیه باشگاه پرسپولیس ربطی به داوری نداشت و به بخشیده شدن هواداران صنعت نفت آبادان مربوط بود، عنوان کرد: ما در این بازی خوب بازی کردیم، وقتی تیمی پشتوانه رسانه‌ها و هواداران را نداشته باشد از عدالت خارج است که برای او فضاسازی شود. من نمی‌گویم که تیم من اشتباه نکرد چون ما بایرن‌مونیخ نیستیم. تمام زور ما همین است اما توقع دارم رفتارهایی نشود که بازی از حالت منصفانه خارج شود. 

جلالی گفت: اگر باشگاه پرسپولیس بیانیه نمی‌داد ذهن من نیز خراب نمی‌شد اما پس از اتفاقات بازی قبل پرسپولیس حداقل 10 نفر از اصحاب رسانه به افراد داخل فوتبال گفتند کار شما سخت شده است. نمی‌توانیم این چیزها را انکار کنیم، وقتی تیمی پس از بازی بیانیه‌ای علیه داوری می‌دهد می‌داند نتیجه بازی تغییر نمی‌کند بلکه این کار را برای بازی بعد انجام می‌دهد، متاسفانه اینگونه رفتارها تبدیل به روش شده است. زمانی که چنین رفتارهایی می‌شود اگر شما نیز جای من بودید همین‌طور فکر می‌کردید. 
 
کلمات کلیدی : باشگاه پرسپولیس+باشگاه پیکان+مجید جلالی
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.