توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 306011
مهاجرانی:به تفکرات مظلومی احترام بگذاریم
تاریخ انتشار : شنبه ۹ آبان ۱۳۹۴ ساعت ۱۰:۳۰
سرمربی اسبق تیم ملی فوتبال ایران گفت: من فکر می کنم پرسپولیس می توانست برنده بازی باشد اما ستاره ای به نام رحمتی یکبار دیگر خودش را نشان داد.

حشمت مهاجرانی درگفتکو با کاپ، درباره دربی ۸۱ پایتخت اظهار داشت: بازی بسیار زیبایی را از سوی هردو تیم شاهد بودیم. استقلال و پرسپولیس در بازی های قبلی نتایج خوبی گرفته بودند و انتظار می رفت این بازی جذاب از آب دربیاید که خوشبختانه همینطور هم شد.ب

وی ادامه داد: یکی از مهم ترین مسائلی که من در جریان این مسابقه دیدم و لذت بردم، پر شدن ورزشگاه آزادی بعد از چند سال بود. مدت ها بود این شور و اشتیاق را از سوی هواداران دو تیم ندیده بودیم. حتی در چند دربی گذشته نیز ورزشگاه در این حد پر نشده بود. امیدوارم این حضور پرتعداد و البته بازی خوب استقلال و پرسپولیس باعث شود دیگر ورزشگاه های ایران خالی از تماشاگر نباشد.

سرمربی اسبق تیم ملی در پاسخ به این پرسش که آیا تساوی عادلانه بود، تاکید کرد: من فکر می کنم پرسپولیس می توانست برنده بازی باشد اما ستاره ای به نام رحمتی یکبار دیگر خودش را نشان داد. او یک تنه جلوی حملات پرسپولیس ایستادگی کرد. با این حال استقلال هم بد بازی نکرد ولی پرسپولیس بهتر بود و اگر بازیکنان این تیم دقت می کردند، گل های بیشتری به ثمر می رساندند.

وی با اشاره به عملکرد دفاعی استقلال بیان داشت: بازی دربی حساسیت های خاص خودش را دارد. وقتی استقلال به گل رسید، می شد پیش بینی کرد که این تیم ناخودآگاه به عقب بنشیند اما ایقدر عقب نشستن هم به صلاح نبود. با این وجود باید به تفکرات مربی استقلال احترام بگذاریم.

مهاجرانی درباره اینکه علیه پرویز مظلومی و استقلالی ها جوک هایی ساخته شده، عنوان کرد: من این مساله را نمی دانستم اما این کار درست نیست. با اینکه هواداران فوتبال با این کری خوانی ها از فوتبال لذت می برند اما نباید در کری هایشان به کسی توهین کنند. به نظر من دیروز پرسپولیس تلاش کرد و حقش را گرفت. شاید اگر استقلال هم گل می خورد، پرسپولیس به لاک دفاعی می رفت. بهتر است به جای این مسائل از نوع فوتبالی که شاهد بودیم، لذت ببریم.

وی در پایان افزود: با این بازی خوب، امیدوارم فوتبالمان مسیر بهتری در پیش بگیرد. هرچقدر لیگ جذاب تر باشدو استقلال و پرسپولیس قدرتمندتر، تیم ملی پربارتری خواهیم داشت.
 
کلمات کلیدی : حشمت مهاجرانی +تیم فوتبال استقلال+تیم فوتبال پرسپولیس
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.