نظر منتشر شده
۳
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 459869
کشف تخلف 21 میلیارد ریالی یک کارمند
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۱۷ فروردين ۱۳۹۶ ساعت ۲۳:۱۴
فرمانده انتظامی خراسان رضوی گفت: کارمند یک اداره دولتی در این استان که اقدام به عقد قراردادهای صوری و کاغذی به ارزش 21 میلیارد و 301 میلیون کرده بود دستگیر شد.

فرماندهی انتظامی خراسان رضوی عصر پنجشنبه به نقل از سردار بهمن امیری مقدم گزارش داد: این کارمند دارای مدرک کارشناسی و 25 سال سابقه کاری 21 مورد قرارداد صوری و کاغذی را جعل کرده بود.
وی ادامه داد: این فرد اقدام به خرید شرکتی ثبتی به صورت صوری کرده و با این اقدام از سازمانهای دولتی تسهیلات تحت پوشش طرحهای مختلف دریافت می کرد.
فرمانده انتظامی خراسان رضوی گفت: بر اساس رسیدگی ویژه به این پرونده توسط کارآگاهان اداره مبارزه با جرائم اقتصادی فرد متخلف وجوهی را به نام شرکتی خصوصی در مشهد و دیگر شهرستانها اخذ می کرده که تمامی این اقدامات به صورت کاغذی و صوری بوده است.
وی افزود: متهم مطابق با اصل 141 قانون اساسی و لایحه قانون منع مداخله کارکنان دولت در معاملات دولتی، با تشکیل پرونده و جمع آوری مستندات به مرجع قضایی معرفی شد.
 
کلمات کلیدی : کلاهبرداری+اختلاس۲۱ میلیاردی
 
زضا
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۱-۱۷ ۲۳:۵۴:۵۹
اقا دمتون گرم باید کمر همت بسته بشه و با مفاسد اقتصادی مبارزه کرد و با شدت برخورد بشه تا شاید این کشور دوباره بتونه روی پای خودش بایسته و مردم دوباره اعتمادشون به طور کامل برگرده (4236067) (alef-11)
 
عبدالله
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۱-۱۸ ۰۵:۵۱:۲۳
مادامیکه وضعیت معیشتی کارمندان و بازنشستگان خراب باشد اوضاع درست نخواهد شد.. (4236286) (alef-11)
 
مرتضی
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۱-۱۸ ۲۳:۰۴:۵۵
مبارزه با فساد باید از قوه قضائیه و سازمان بازرسی و دیوان محاسبات شروع بشود تا برسیم به بقیه (4237994) (alef-11)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.