نظر منتشر شده
۳
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 408441
انتخاب اعضای کمیته تفحص از صندوق ذخیره فرهنگیان
تاریخ انتشار : يکشنبه ۹ آبان ۱۳۹۵ ساعت ۲۰:۵۵
میرحمایت میرزاده، با بیان این مطلب اظهار کرد: 15 نفر از نمایندگان مجلس در راستای رسیدگی به تفحص از صندوق ذخیره فرهنگیان به عنوان اعضای کمیته تحقیق و تفحص انتخاب شدند.
به گزارش ایسنا، کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس در جلسه عصر امروز خود اعضای کمیته تحقیق و تفحص از صندوق ذخیره فرهنگیان را انتخاب کرد.

میرحمایت میرزاده، با بیان این مطلب اظهار کرد: 15 نفر از نمایندگان مجلس در راستای رسیدگی به تفحص از صندوق ذخیره فرهنگیان به عنوان اعضای کمیته تحقیق و تفحص انتخاب شدند.

این نماینده مجلس خاطر نشان کرد: پس از انتخاب اعضا و ارائه گزارش با ابلاغ رئیس مجلس فعالیت کمیته آغاز خواهد شد و بعد از آن نیز تا شش ماه فرصت وجود دارد که گزارش کار را ارائه کند

سخنگوی کمیسیون آموزش افزود:‌صالحی امینی وزیر پیشنهادی فرهنگ و ارشاد اسلامی نیز با حضور در جلسه کمیسیون  برنامه های خود را ارائه کرد.

وی اظهار کرد: همچنین میرزاده رئیس دانشگاه آزاد اسلامی نیز با حضور در جلسه کمیسیون ضمن ارائه گزارش عملکرد این دانشگاه به سوالات نمایندگان نیز پاسخ داد.

عضو هیأت رئیسه کمیسیون آموزش مجلس در پایان گفت:‌ گزارش اعضای کمیسیون در سفر به استان سیستان و بلوچستان از توزیع شاخص ها در خصوص وضعیت مدارس، مراکز پژوهشی و دانشگاهی این استان ارائه شد و رونوشت آن نیز به مسئولین اجرایی ارائه می‌شود.
 
کلمات کلیدی : صندوق ذخیره فرهنگیان+تحقیق و تفحص
 
معلم ساده
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۸-۰۹ ۲۱:۲۰:۵۹
كار به جايي رسيده كه ديگر نمي توانيم از حقوق خودمون هم محافظت كنيم.
داريم به كدامين سو مي رويم.؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ (3994680) (alef-11)
 
باز هم
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۸-۰۹ ۲۱:۲۲:۳۷
باز هم دير رسيديم .
به نظر ميرسه كه قرار است هميشه پليس ها بعداز دزد ها برسند. اين قانون شده .
منتظر ميشن جايي رو بزنند بعد كاري بكنند. (3994683) (alef-11)
 
Romania
۱۳۹۵-۰۸-۰۹ ۲۲:۱۸:۱۲
از بنیاد شهید و امور ایثارگران هم تحقیق و تفحص شود (3994758) (alef-11)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.