نظر منتشر شده
۲
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 391656
دستگیری ۲۶ دختر و پسر در پارتی تهران
تاریخ انتشار : سه شنبه ۲۳ شهريور ۱۳۹۵ ساعت ۱۸:۴۴
دختر و پسرهای میهمان در پارتی مختلط در حکیمیه تهران دستگیر شدند.

به گزارش عصرخبر، ۲۶ دختر و پسر که جمعه شب ۱۹ شهریورماه در منطقه حکیمیه تهران اقدام به برگزاری یک پارتی مختلط کرده بودند دستگیر شدند.

به گفته یک منبع آگاه جمعه شب گذشته وقتی پلیس در جریان این پارتی قرار گرفت بلافاصله با کسب مجوز قضایی لازم وارد عمل شده و تمامی میهمانان مراسم که ۱۱ خانم و ۱۵ مرد با ظاهری "زننده و نیمه عریان" بودند دستگیر کرد.

در جریان بازرسی از محل که یک واحد مسکونی بود مقادیری از انواع مشروبات الکلی کشف و ضبط شد.

لازم به ذکر است، چندی است پلیس و مقامات قضایی با تلاش فراوان سعی در کنترل و اقدامات پیشگیرانه در عدم برگزاری این گونه مراسمات دارند و با جدیت با عوامل برگزار کننده برخورد می کند.
 
کلمات کلیدی : رنگ پارتی+پارتی+پولدارهای تهران
 
Anonymous Proxy
۱۳۹۵-۰۶-۲۳ ۲۳:۳۲:۲۷
ما با تمام دنیا تفاوت داریم ؟بیش از 20 میلیون جوان در سن ازدواج (مجرد - مطلقه- بیوه و ....) داریم اما برای این قشر از جامعه چه برنامه ای جز داغ ودرفش و نصیحت داریم ؟مسولین ما خواب هستند یا خراب امارهای کذایی و دروغ و شعارهای صد تا یک غاز (3933501) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۶-۲۴ ۰۲:۲۴:۲۴
اینگونه مراسم ها متاسفانه زیاد شده است به طوری که خانواده ها را تهدید میکند.امید است پلیس به گزارشات مردمی در این خصوص اهمیت بیشتری بدهد و به این پدیده در حال رشد پاسخ محکمی بدهد. (3933570) (alef-3)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.