توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 508336
دستگیری و بازداشت ۱۹ نفر در یک پارتی شبانه در سیرجان
تاریخ انتشار : دوشنبه ۱۳ شهريور ۱۳۹۶ ساعت ۱۴:۵۵
دادستان عمومی و انقلاب شهرستان سیرجان در رابطه با خبر دستگیری و بازداشت ۱۹ نفر در یک پارتی شبانه در یکی از تالار باغ های حومه شهر سیرجان،گفت: هم‌اکنون همه متهمان پس از تفهیم اتهام بازداشت و به زندان معرفی شدند و محل تخلف نیز پلمب شده است.

به گزارش ایسنا، «محسن نیک‌ورز» بر ضرورت نظارت مؤثرتر اتحادیه‌های صنفی مربوطه  تأکید کرد و هشدار داد: علاوه‌بر تعقیب کیفری، مجوز برخی تالارداران که اجازه برگزاری مجالس مختلط می‌دهند، ابطال مکان‌های مذکور پلمب خواهد شد.

وی در خصوص برگزاری و شرکت در هر گونه پارتی هشدار داد و تأکید کرد: با متهمان به اشد مجازات قانونی رفتار خواهد شد.

این مقام قضایی در تشریح جزئیات خبر دستگیری و بازداشت ۱۹ نفر در یک پارتی شبانه در یکی از تالار باغ های حومه شهر سیرجان، گفت: در پی گزارش اطلاعاتی واصله مبنی بر برگزاری پارتی شبانه مختلط در یکی از تالار باغ‌های حومه شهر پیگیری موضوع در دستور کار پلیس اطلاعات و امنیت عمومی سیرجان قرار گرفت.

وی خاطرنشان کرد: پس از اخذ مجوز قضایی و ورود مأمورین شماری زن و مرد  در محیطی غیراخلاقی و وضعیت پوششی بسیار نامناسب در حال رقص و پایکوبی همراه با مصرف مشروبات الکلی دستگیر شدند.

این مقام قضایی با بیان این‌که در این رابطه مقادیری مشروبات الکلی و بطری‌های مشروبات الکلی مصرف شده کشف و ضبط شده است، خاطر نشان کرد: از مجموع دستگیرشدگان ۷ نفر زن و ۱۲نفر مرد هستند ضمن آن‌که تعداد دیگری از متهمان از جمله دایرکنندگان پارتی متواری و تحت تعقیب پلیس هستند.
 
کلمات کلیدی : پارتی شبانه + دستگیری
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.