نظر منتشر شده
۱
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 500273
دستگیری 64 دختر و پسر در استخر پارتی در اصفهان
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۱۸ مرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۴:۳۲
64 دختر و پسر نیمه عریان در استخر پارتی اطراف شهر اصفهان دستگیر شدند.

به گزارش صدا و سیما معاونت اجتماعی فرماندهی انتظامی استان اصفهان گفت : عصر دیروز 64 دختر و پسر نیمه عریان در استخر پارتی که اقدام به برگزاری جشن تولد کرده بودند با دستور مقام قضایی و همکاری سربازان گمنام سپاه ناحیه امام صادق (ع) اصفهان دستگیر شدند.

جهانگیر کریمی افزود : افراد حاضر در این پارتی که نیمه برهنه در یکی از استخر های اطراف شهر اصفهان حضور داشتند با شرب خمر، اقدام به رقص و پای‌کوبی کرده بودند.

وی گفت : مقداری مشروبات الکلی و وسایل ارتباط جنسی از متهمان کشف و ضبط شد که پرونده متهمان برای رسیدگی به مقام قضایی ارسال و در حال رسیدگی است.معاونت اجتماعی فرماندهی انتظامی استان اصفهان گفت : عوامل این شبکه به منظور ترویج و اشاعه فساد و فحشا در فضای مجازی فیلم‌هایی از مراسم‌های استخرپارتی خود در شبکه‌های اجتماعی کرده بودند
 
کلمات کلیدی : پارتی شبانه + دستگیری
 
United Kingdom
۱۳۹۶-۰۵-۱۸ ۱۶:۱۲:۲۴
جای تاسف دارد که چنین اخباری در این سایت وزین بدون مطالعه انتشار می یابد.
در صورت صحت میز نباید چنین موضوعی در این سطح انتشار پیدا کند چه بسا خود عامل فساد و تباهی است و عده ایی را بر این امر الزام می کند جای دارد در این خصوص آقای دکتر توکلی اندیشه ایی جدی بنماید تا دست اندرکاران نشر اینگونه اخبار از کار با الف کنار گذاشته شوند.
اینگونه که مشخص می گردد دستانی در کار هستند تا حجب و حیا را در جامعه از بین ببرند که امری ناپسند و مذموم می باشد.
این اخبار حتی در سطح شهرستان نیز نباید پخش می گردید چه برسد به سطح کشور.
جای بسی تاسف است. (4512577) (alef-13)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.