توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 480403
مولوی عبدالحمید حادثه تروریستی تهران را محکوم کرد
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۱۷ خرداد ۱۳۹۶ ساعت ۲۳:۲۷
مولوی عبدالحمید اسماعیل زهی امام جمعه مسجد مکی و مدیر حوزه علمیه دارالعلوم اهل سنت زاهدان حادثه تروریستی امروز در ساختمان مجلس شورای اسلامی و حرم مطهر امام خمینی(ره) را محکوم کرد.
به گزارش ایرنا مولوی عبدالحمید اسماعیل زهی چهارشنبه شب در نشست شورای اداری سیستان و بلوچستان گفت: اقدام تروریستی امروز در مجلس شورای اسلامی و حرم مطهر امام خمینی(ره) ضایعه ای بزرگ بود.
وی ادامه داد: تروریست های کور دل مردم روزه داری را که به دفاتر نمایندگان مجلس شورای اسلامی مراجعه کرده بودند به شهادت رساندند.
وی بیان کرد: خدا را شاکر هستیم که این افراد نتوانستند به صحن علنی مجلس ورود پیدا کنند و دست به جنایتی بزرگتر بزنند.
وی از نیروهای نظامی و امنیتی که اعضای این گروهک تروریستی را به هلاکت رساندند تقدیر کرد.
امام جمعه مسجد مکی اهل سنت زاهدان گفت: دشمنان نظام جمهوری اسلامی درصدد نا امن کردن کشور هستند که با هوشیاری نیروهای نظامی و امنیتی و مردم به اهداف شوم خود نخواهند رسید.
به گزارش ایرنا، نشست شورای اداری سیستان و بلوچستان به ریاست علی اوسط هاشمی استاندار، فرمانداران شهرستانهای تابعه استان و مدیران کل و مسئولان ادارات و نهادهای مختلف در سرسرای اجتماعات استانداری برگزار شد.
صبح امروز چهار فرد ناشناس مسلح با تیراندازی به نیروهای حفاظت مجلس شورای اسلامی وارد یکی از ساختمانهای فرعی مجلس که محل رفت و آمد مردم عادی بود شده و به سمت جمعی از کارکنان مجلس و مردم تیراندازی کردند.
در عملیات تروریستی مجلس که از ساعت 10:15 دقیقه آغاز شده بود و تا بعدازظهر ادامه داشت یکی از این تروریست ها خود را منفجر کرد و سه تن دیگر نیز توسط نیروهای یگان ویژه سپاه پاسداران انقلاب اسلامی به هلاکت رسیدند.
همچنین یک تیم تروریستی دیگر همزمان به حرم مطهر امام خمینی(ره) رفته بود که با هوشیاری ماموران حفاظت حرم یک نفر کشته و دیگری نیز اقدام به انفجار کمربند انتحاری کرد و به هلاکت رسید.
دو تیم حرم امام(ره) و ساختمان مجلس را مورد حمله قرار دادند که با هوشیاری ماموران حرم مطهر امام یک فرد انتحاری قبل از اقدام مورد اصابت گلوله قرار گرفت و فرد انتحاری دیگر خود را منفجر کرد.
به گزارش اورژانس تهران در این عملیات ها تا کنون 12 نفر به شهادت رسیدند و 42 نفر مصدوم شدند.
۱۳۹۶/۰۴/۱۲ ۲۱:۲۷
 
۱۳۹۶/۰۳/۲۷ ۰۶:۳۶
 
۱۳۹۶/۰۳/۲۵ ۲۲:۵۱
 
۱۳۹۶/۰۳/۲۱ ۲۳:۳۹
 
۱۳۹۶/۰۳/۲۱ ۲۰:۲۱
 
۱۳۹۶/۰۳/۲۱ ۱۹:۵۰
 
۱۳۹۶/۰۳/۲۱ ۱۹:۲۷
 
۱۳۹۶/۰۳/۲۰ ۲۳:۴۵
 
۱۳۹۶/۰۳/۲۰ ۲۳:۴۱
 
۱۳۹۶/۰۳/۲۰ ۲۳:۳۲
 
 
کلمات کلیدی : حملات تروریستی تهران+تیراندازی در مجلس +تیراندازی در حرم امام خمینی+انفجار در حرم امام+مولوی عبدالحمید
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.