نظر منتشر شده
۷
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 481725
یک زن؛ معمای حمله تروریستی داعش به مجلس/ عثمانی: چطور یک گونی اسلحه وارد مجلس شده است
تاریخ انتشار : يکشنبه ۲۱ خرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۹:۲۷
نماینده مردم بوکان در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه ورود سه فرد مسلح به مجلس قابل توجیه نیست، گفت:‌ آنچه مسلم است این چند تروریست یک گونی اسلحه وارد مجلس کرده‌اند. همین که این مقدار اسلحه را تا محل ورود به مجلس و گیت ورودی رسانده‌اند نیز قابل قبول نیست.

به گزارش ایلنا، محمدقسیم عثمانی با اشاره به حادثه تروریستی روز چهارشنبه حرم مطهر امام خمینی (ره) مجلس شورای اسلامی تاکید کرد که باتوجه به غیرعلنی بودن جلسه امکان بازگو کردن مسائل مطرح شده وجود ندارد و در ادامه درباره اصل وقوع این حمله تروریستی گفت: فارغ از چگونگی وقوع این حملات، به هرحال شوکی به دستگاه امنیتی ما وارد شد که باعث هوشیاری بیشتر این دستگاه‌ها خواهد شد.

او اعلام کرد: از این اتفاق می‌توان درس های بزرگی گرفت و در همه حوزه‌ها هوشیاری‌مان را افزایش دهیم.

نماینده مردم بوکان در مجلس شورای اسلامی با اشاره به عملیات تروریستی کور داعش در دو نقطه استراتژیک کشورمان خاطرنشان کرد: البته این عملیات تروریستی به صورت کور و بدون آنکه به هدف اصلی که صحن علنی مجلس بود، به انجام رسید اما به هرحال ورود سه فرد مسلح به مجلس قابل توجیه نیست.

عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: با وجود تمامی اقدامات مثبت سیستم امنیتی و انتظامی و نظامی کشورمان در مرزها و حتی خارج از مرزهای کشور، آنچه مسلم است این چند تروریست یک گونی اسلحه وارد مجلس کرده‌اند. حتی همین که این مقدار اسلحه را تا محل ورود به مجلس و گیت ورودی رسانده‌اند نیز قایل قبول نیست؛ بلکه باید پیش از آنکه به این مرحله برسیم، باید با آنها برخورد می‌شد.

عضو فراکسیون امید مجلس دهم درباره اطلاعات ضد و نقیض و روایت‌های متعدد در باره نحوه ورود، تعداد تروریست ها و جتی جنسیت آنها گفت: تروریست ها سه نفر بوده‌اند که به صورت مسلح وارد مجلس شده اند و با این حال وقتی در طبقات دفتر مراجعات مردمی اقدام به فیلمبرداری و انتشار ویدئو کرده‌اند، دست یک زن وارد کادر می شود که هنوز هویت او مشخص نشده است.

نماینده بوکان در محلس که یکی از پنج نماینده سخنران در جلسه غیرعلنی امروز بود، در واکنش به این احتمال که زن مورد بحث گروگان داعشیان باشد، گفت: به هر حال ممکن است این فرضیه در مورد اینکه او گروگان باشد هم درست باشد اما هنوز معلوم نیست ماجرا از چه قرار بوده است و حال آنکه اطلاعات مان کافی نیست.

او گفت: آنچه مسلم است این تیم فرماندهی و پشتیانی می‌شدند اما تا جایی که بنده اطلاع دارم، هنوز تیم پشتیبان و فرماندهی این گروه تروریستی پیدا و دستگیر نشده است.
۱۳۹۶/۰۴/۱۲ ۲۱:۲۷
 
۱۳۹۶/۰۳/۲۷ ۰۶:۳۶
 
۱۳۹۶/۰۳/۲۵ ۲۲:۵۱
 
۱۳۹۶/۰۳/۲۱ ۲۳:۳۹
 
۱۳۹۶/۰۳/۲۱ ۲۰:۲۱
 
۱۳۹۶/۰۳/۲۱ ۱۹:۵۰
 
۱۳۹۶/۰۳/۲۰ ۲۳:۴۵
 
۱۳۹۶/۰۳/۲۰ ۲۳:۴۱
 
۱۳۹۶/۰۳/۲۰ ۲۳:۳۲
 
۱۳۹۶/۰۳/۲۰ ۲۳:۰۴
 
 
کلمات کلیدی : حملات تروریستی تهران+تیراندازی در مجلس +تیراندازی در حرم امام خمینی+انفجار در حرم امام+محمد قسیم عثمانی
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۳-۲۱ ۱۹:۳۸:۳۸
حق با نماینده بوکان است (4422415) (alef-3)
 
زهره وند
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۳-۲۱ ۱۹:۳۸:۵۵
یه گونی رو خوب اومدی (4422416) (alef-3)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۳-۲۱ ۱۹:۵۱:۳۰
واقعا اون زن با لباس آبی زنگ چگونه وارد شده ؟ صدای اون هم در حد یک یا دو حرف است که زنانه می باشد.

در فیلم های لحظه ورود به مجلس هم این زن دیده نمی شود.

تروریست ها با چه مهماتی پنج ساعت مقاومت کردند؟ (4422429) (alef-11)
 
Netherlands
۱۳۹۶-۰۳-۲۱ ۲۰:۱۵:۱۵
کاملا مشخص هست که زنی هم بوده. میشه ردش رو پیدا کرد. دوربین ها، موبایلی که باهاش فیلم برداری شده، و ردیابی آپلود فیلم. وقتی همه تروریست ها کشته شده اند باید موبایل یه جایی باشه. (4422452) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۳-۲۱ ۲۲:۵۸:۳۶
وزیر اطلاعات باید بیاد توضیح بده! (4422543) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۳-۲۲ ۰۰:۴۳:۰۶
مقصر دولت قبل است .مقصر بحرانوقطردولت قبل است .مقصر همه چیز دولت قبل است. (4422660) (alef-3)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۳-۲۲ ۰۳:۲۴:۱۵
سپاه حفاظت با این همه دوربین مدار بسته و بعد از چنددقیقه از حادثه معلوم نیست چه می کرده است؟! فقط لطف خدا و اشتباه مسلم تروریستها باعث شد که بر حسب اتفاق یک حادثه بزرگ اتفاق نیفتد. (4422758) (alef-3)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.