توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 452396
رأی الیوم: عزت الدوری برای ایران نامه نوشته است
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۱۸ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۱۳:۴۹
معاون سابق صدام که پیشتر گفته می شد کشته شده است برای ایران نامه مصالحه جویانه ارسال کرده است.

به گزارش خبرآنلاین به نقل از وب سایت رای الیوم یک سیاستمدار سابق عراقی  فاش کرده است که به درخواست معاون سابق صدام حسین، نامه ای به ایران داده است.

این فرد که حسن العلوی، نماینده پیشین عراق است درباره این نامه گفته است که عزت الدوری لحن مصالحه جویانه ای در قبال ایران داشته و این کشور را ستوده و خواستار میانجیگیری این کشور میان حزب بعث، آمریکا و کویت شده است.

 العلوی گفته که دوماه پیش در اربیل با الدوری ملاقات داشته است و در این ملاقات او از فروپاشی داعش خبر داده ولی گفته است یک گروه خطرناک دیگر درحال جایگزین شدن داعش است.

پیشتر  خبرگزاری ها  از  کشته شدن عزت الدوری در منطقه علاس واقع در کوه های حمرین خبر داده بودند.  عزت الدوری حلقه ارتباط میان حزب بعث و گروه داعش و نیز برخی گروه های مسلح بود که در استان صلاح الدین فعالیت می کردند. او یکی از معدود سران حزب بعث است که به طور مرموزی هنوز پس از سالیانی که از سقوط صدام می گذرد زنده است.
 
کلمات کلیدی : ایران + عراق + داعش + عزت الدوری
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.