نظر منتشر شده
۱۷
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 273479
ورود ایران به خاک عراق برای مقابله با داعش؟
تاریخ انتشار : شنبه ۹ خرداد ۱۳۹۴ ساعت ۰۹:۰۸
رئیس کمیته امنیت ملی مجلس در مورد ورود احتمالی ایران به خاک عراق برای مقابله با داعش گفت: یقینا اگر تعرضی از جانب داعش در خاک عراق علیه ما صورت گیرد برخورد سخت و قاطعی انجام خواهیم داد و به لحاظ همکاری و هم پیمانی که با عراق داریم در این رابطه مشکلی نخواهیم داشت.

 به گزارش باشگاه خبرنگاران، محمدرضا محسنی‌ثانی نماینده مردم سبزوار با اشاره به تحرکات اخیر داعش در منطقه گفت: توان رزمی و عِدّه و عُدّه ما در راستای حفاظت و صیانت از انقلاب و نظام خوب بوده و با قدرت روز افزونی روبه رو هستیم.

وی افزود: در بودجه سال ۹۴ اعتبارات خوبی برای ارتقای سطح دفاعی در نظرگرفته‌ایم و بیش از آنکه در لایحه دولت آمده بود مجلس عنایت ویژه داشت که منجر به ارتقاء سطح بنیه دفاعی کشور شد.

رئیس کمیته امنیت ملی مجلس تاکید کرد: ارتش و سپاه همواره به پشتوانه مردم و بسیج مردمی معتقد هستند و این موضوع همیشه به عنوان یک نیاز است.

وی تاکید کرد: بیشترین توان ما در راستای بخش قدرتمند بسیج مردمی است که توانستیم در همه بخش‌ها توفیقاتی را داشته باشیم.

محسنی‌ثانی در مورد نزدیکی داعش به مرزهای ایران گفت: همان خط قرمزهایی که اعلام کردیم پابرجاست و در حال حاضر نیز حریم ۴۰ کیلومتری با قدرت و قوت به عنوان خط قرمز ماست.

وی ادامه داد: آنچه گاهی ادعا می‌شود طبیعتا از قبل هم بوده که گاهی رخنه‌هایی از سوی برخی گروهک‌های معاند و ضد انقلاب در بخش‌های مختلف صورت می‌‌گیرد که دفع شده است.

رئیس کمیته امنیت ملی مجلس در مورد ورود احتمالی ایران به خاک عراق برای مقابله با داعش گفت: همکاری ما با عراق در ابعاد مختلف وجود دارد و همان طور که توانستیم در داخل عراق داعش را سرکوب کنیم و از عتبات عالیات با راهکارهایی که از نظر مشورتی داشتیم صیانت کنیم یقینا اگر تعرضی از جانب داعش در خاک عراق علیه ما صورت گیرد برخورد سخت و قاطعی انجام خواهیم داد و به لحاظ همکاری و هم پیمانی که با عراق داریم در این رابطه مشکلی نخواهیم داشت.
 
کلمات کلیدی : خاک عراق+ایران+داعش
 
کاربران
۱۳۹۴-۰۳-۰۹ ۱۰:۲۶:۲۱
خبر تونلها در سوریه من را به این فکر انداخت که شاید داعش یا دشمنان دیگر اقدام به حفر تونل زیرزمینی برای نفوذ به خاک وطن کنند.لطفا دستگاههای ذیربط مراقب این مورد باشند.از طریق شناسایی امواج لرزه نگاری زیرزمینی یا مین های عمق زیاد در مناطق نفوذی می توان از نفوذ دشمن جلوگیری یا پیشگیری نمود. (2924825) (alef-13)
 
محمد پاشا
۱۳۹۴-۰۳-۰۹ ۱۱:۰۹:۲۲
سلام دوستان مملکته ما مال امام زمان عج ناراحت هیچی نباشین تاالان خودش نگه داشته از الان به بعدم خودش نگهداره اقامون سید علی هست ما ملت ایران جان فدایان رهبریم داعش که هیچ بزرکتر از داعش که امریکا باشه هیچ قلطی نمیونن بکنن لبیک یا حسین ع (2924993) (alef-13)
 
ایرانی
۱۳۹۴-۰۳-۰۹ ۱۲:۰۸:۲۵
در اینجا نظریه معمار بزرگ انقلاب حضرت امام خمینی که فرمودنند ایجاد ارتش بیست میلیونی بکار می اید ونشان از عمق دید این بزرگوار که پیشبینی های حیرت انگیزی کرده وراه حل های شفاف تعیین نموده که کارایی بسیار بالایی را دارد وخوشبختانه شاگردانی ساعی وکوشا تربیت کردنند که امید را بین اقوام ایرانی پایدار نگه میدارد انشاا... بابهره گیری از وصیای این بزرگ مرد تاریخ ایرانیان به سر منزل مقصود که همان راه خدا باوری دین خدا باوری خودباوری ایران باوری مردم باوری است خواهیم رسید (2925313) (alef-13)
 
رحمت اصلانی اردبیل
۱۳۹۴-۰۳-۰۹ ۱۲:۲۴:۴۵
من به عنوان یک ایرانی درهرمکان وزمان اماده هستم تا برای دفاع از ارمانهای اسلام ونظام جمهوری اسلامی از جان خود دست کشیده وان راهدیه کشور عزیزم ایران نمایم لبیک یا حسین (2925394) (alef-13)
 
مبین
۱۳۹۴-۰۳-۰۹ ۱۲:۳۷:۳۴
زنده بار خدمتگزاران این مملکت
پاینده باد ایران اسلامی
یاشاسین رهبری (2925457) (alef-13)
 
درویشی گیلان
۱۳۹۴-۰۳-۰۹ ۱۲:۵۹:۱۲
فقط منتظر دستور ولی امر هستیم .....ایشان امر کنند عربستان هم با داعشش نابود میکنیم .

(ایثار گر زمان جنگ تحمیلی ) (2925545) (alef-13)
 
شیردل
۱۳۹۴-۰۳-۰۹ ۱۳:۰۷:۲۲
حالا حتما باید حمله کند باید چنتا دیگه شهید بشن تو مرز که شما ها دست به کار بشین این حرفا منطقی نیست که اگر حمله کرد بهشون حمله میکنیم چنتا شعیه دیگه باید تو عراق شهید بشن که نسل این داعش ملعون کثافت رو از بین بورد هیف که دستو بال مردوم بستست و گرنه در کمترین زمان جمعشون میکردیم (2925582) (alef-13)
 
حمید
۱۳۹۴-۰۳-۰۹ ۱۳:۰۷:۴۶
خدایا کی از جنگ خلاص میشیم!؟ همیشه جنگ و تحریم و دعواست توی این مملکت! خدایا در پناه خودت به این مردم امید و امنیت روانی و اجتماعی عنایت کن! (2925585) (alef-13)
 
۱۳۹۴-۰۳-۰۹ ۱۳:۴۲:۴۸
واقعا برخی از اظهارات چه ضرورتی دارد؟ در این شرایط چرا خوراک تبلیغاتی برای دشمنان درست می کنید ، دریغ از کمی سیاست؟! (2925748) (alef-13)
 
وحید
۱۳۹۴-۰۳-۰۹ ۱۷:۱۱:۱۱
السلام علیک یا ابا عبداله

سکوت معنی دار ما وحشت به جان دشمنان انداخته و مامنتظر فرمان ولیمان هستیم که سکوتمان را در سرشان می شکنیم. (2926572) (alef-13)
 
سردار
۱۳۹۴-۰۳-۰۹ ۱۷:۴۶:۱۳
جنگ ادامه ی سیاسته رفیق...یکم عمق سیاستت رو زیاد کن (2926694) (alef-13)
 
محمد رضا قربانی
۱۳۹۴-۰۳-۰۹ ۱۸:۰۷:۰۳
زنده باد ایران و ایرانی.ای وطن حافظت خواهم بود تا آخرین قطره خون.محمد رضا قربانی-سبزوار-فرهنگی (2926748) (alef-13)
 
عارف نوروزی
۱۳۹۴-۰۳-۰۹ ۱۹:۱۴:۳۷
سلام دوستان دلم برا سر بریدن داعشی ها تنگ شده کاش فرستی بشه همشونو سر ببرم (2926926) (alef-13)
 
محمداردبیلی
۱۳۹۴-۰۳-۰۹ ۲۲:۳۷:۵۴
منتظردستور رهبرعزیزمان حضرت امام خامنه ای مدظله العالی هستیم.داعشی های وحشی وال سعودجنایتکاررامحونابودواز کرده خودشان پشیمان میکنیم. (2927410) (alef-3)
 
اسرم
۱۳۹۴-۰۳-۰۹ ۲۳:۰۸:۰۲
مشکل ما داعش نیست..مشکل ما عربستان هستش تا این حکومت قلابیهای سعودی هستند انواع داعشهای مختلف به وجود می آیند ............ (2927523) (alef-13)
 
افسانه
۱۳۹۴-۰۳-۱۰ ۱۵:۱۹:۱۷
ایران باید خیلی زودتر از این ها وارد عراق شود و دست ب کار شود و گرنه این داعشی های بد ذات ب خاک ماهم هجوم می اورند .با امید به خداوند و مردهای پرهمتمان هیچ اتفاقی نمی افتد .الهی امین (2929344) (alef-13)
 
زمانی
۱۳۹۴-۰۷-۰۴ ۱۴:۰۰:۳۵
اگر به طرف ایران بیاییندهمه انها را مثل خودشان سر می ببریم (3214416) (alef-3)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.