توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 501490
کشف اختلاس ۱۲ میلیارد ریالی در یک اداره عباس آباد
تاریخ انتشار : يکشنبه ۲۲ مرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۶:۰۰
 فرمانده انتظامی مازندران از شناسایی و دستگیری متهم به اختلاس ۱۲میلیارد ریالی در یکی از ادارات شهرستان "عباس آباد" خبر داد.

به گزارش مهر، سردارسید محمود میرفیضی اظهار داشت: در پی دریافت گزارش قضائی مبنی بر وقوع اختلاس در یکی از ادارات شهرستان عباس آباد، موضوع در دستور کار ماموران پلیس امنیت عمومی فرماندهی انتظامی شهرستان قرار گرفت.

وی تصریح کرد: ماموران با انجام تحقیقات پلیسی و اقدامات اطلاعاتی دریافتند، فردی به نام"ر- م" با سوء استفاده از جایگاه شغلی در یکی از ادارات شهرستان عباس آباد اقدام به اختلاس کرده است؛ در ادامه تحقیقات با شناسایی متهم، این فرد با هماهنگی قضائی در اقدامی غافلگیرانه دستگیر شد و مورد تحقیق و بازجویی قرار گرفت.

سردار میرفیضی، اظهار داشت: متهم در بازجویی‌های فنی پلیس به بزه انتسابی و ۱۲ میلیارد ریال اختلاس با سوء استفاده از جایگاه شغلی اقرار کرد که پس از تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی تحویل مرجع قضائی شد.
 
کلمات کلیدی : کلاهبرداری + اختلاس
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.