توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 454085
کیفر خواست پرونده اختلاس دانشگاه علوم پزشکی جیرفت صادر شد
تاریخ انتشار : سه شنبه ۲۴ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۱۱:۳۷
مجید رستمی از صدور کیفرخواست برای متهمان پرونده اختلاس دانشگاه علوم پزشکی جیرفت خبر داد و افزود: قرار جلب دادرسی برای 5متهم پرونده صادر شده است.

 دادستان عمومی وانقلاب شهرستان جیرفت در گفت وگو با  میزان در تشریح آخرین جزئیات رسیدگی به پرونده اختلاس دانشگاه علوم پزشکی جیرفت،اظهار داشت:بازپرس شعبه اول دادسرای عمومی وانقلاب جیرفت پس از تکمیل تحقیقات و جمع آوری عدله کافی مبنی بر ارتکاب جرم توسط متهم،آنان را مستحق محاکمه در دادگاه دانست.

این مقام قضائی تصریح کرد: قرار جلب دادرسی برای 5متهم پرونده اختلاس دانشگاه علوم پزشکی جیرفت از سوی دادستانی صادر شده است.

وی عنوان کرد: پس از طی انجام مراحل قانونی و ارسال پرونده به دادستان و ارجاع آن به معاون اظهار نظر و پس بررسی محتویات پرونده،دادستانی با صدور کیفر خواست ،خواستار محکومیت کیفری متهمان پرونده شد.

دادستان عمومی و انقلاب شهرستان جیرفت در پایان با بیان اینکه پرونده صبح امروز به دادگاه مربوطه ارسال شده است،تاکید کرد:تصمیم نهایی بر عهده دادگاه خواهد بود.
 
کلمات کلیدی : کیفر خواست، اختلاس، دانشگاه علوم پزشکی
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.