نظر منتشر شده
۴
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 368958
کاهش قیمت مرغ در راه است
تاریخ انتشار : يکشنبه ۱۳ تير ۱۳۹۵ ساعت ۱۵:۰۱
رئیس اتحادیه پرنده و ماهی گفت:افزایش جوجه ریزی و عرضه از نیمه دوم تیر ماه منجر به کاهش قیمت مرغ به مرز ۶ هزار و ۵۰۰ تومان خواهد شد.

به گزارش باشگاه خبرنگاران، محمد یوسفی رئیس اتحادیه پرورش دهندگان مرغ گوشتی درخصوص روند افزایشی قیمت مرغ اظهار داشت: تقاضای بالای خرید در ماه رمضان و بالارفتن نهاده های اولیه افزایش قیمت مرغ را به همراه داشته است.

وی افزود: در حال حاضر هر کیلو مرغ زنده درب مرغداری ۴ هزار و ۸۰۰ الی ۵ هزار تومان و مرغ آماده به طبخ در عمده فروشی ها ۶ هزار و ۸۰۰ و خرده فروشی های میادین میوه و تره بار ۶ هزار و ۹۸۰ تومان به فروش می رسد.

یوسفی با اشاره به تاثیر عرضه مرغ منجمد بر بازار بیان کرد: عرضه مرغ منجمد از سوی شرکت پشتیبانی همراه با افزایش تقاضا می تواند منجر به کاهش قیمت مرغ در بازار شود.

* کاهش جوجه ریزی کفه مرغ را بالا برد

مهدی یوسف خانی رئیس اتحادیه پرنده و ماهی گفت: کاهش جوجه ریزی در فروردین و اردیبهشت ماه و بالا رفتن هزینه های تمام شده برای مرغداران باعث به وجود آمدن این گرانی شده است.

یوسف خانی با اشاره به تاثیرعرضه مرغ منجمد در بازار بیان کرد: توزیع مرغ منجمد از سوی شرکت پشتیبانی تا حدودی منجر به کاهش قیمت مرغ گرم در بازار شده چرا که در غیر اینصورت قیمت هر کیلو مرغ گرم از ۸ هزار تومان تخطی می کرد ضمن اینکه قیمت مرغ منجمد در مقایسه با مرغ گرم مناسب است.

رئیس اتحادیه پرنده و ماهی تصریح کرد: افزایش جوجه ریزی در خرداد ماه و به دنبال آن افزایش عرضه از نیمه دوم تیر ماه منجر به کاهش قیمت مرغ به مرز ۶ هزار و ۵۰۰ تومان خواهد شد گرچه این رقم با توجه به افزایش نهاده ها صرفه اقتصادی برای مرغداران را در برندارد.
 
کلمات کلیدی : قیمت مرغ
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۴-۱۳ ۱۵:۰۵:۴۸
۶۵۰۰ تومن یعنی کاهش؟؟؟؟قیمت مرغ برای مصرف کننده نباید بیشتر از ۵۰۰۰ تومن باشه (3800712) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۴-۱۳ ۱۵:۰۸:۰۷
ملت رو گیر اوردین؟
1000 تومن میره بالا 50 تومن میاد پایین
مثل ارز و سکه (3800724) (alef-11)
 
کامیاب
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۴-۱۳ ۱۵:۱۹:۳۳
این آقایان مدیر نیستند بلکه گزارشگر هواشناسی بازار هستند. مدیر باید مدیریت کند تا در تمامی فصول سال قیمت محصول در شرایط طبیعی تغییر چندانی نداشته باشد حال آنکه در کشور ما مدیران همانند کارشناسان هواشناسی در مورد آینده قیمت مرغ پیش بینی می کنند!!!

سایت محترم الف منتشر کن لطفا. (3800790) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۴-۱۳ ۱۵:۴۷:۰۸
کاهش جوجه ریزی درست وقت ماه رمضان؟
فساد مالی فقط اقتصاد را نابود نمی کند، اخلاق و فرهنگ انسانی را هم نابود می کند. درست ماه رمضان خرما و مرغ گران می شوند و این است آثار فرومایگی در دادن پست های کلیدی و شعارهای صد من یک غاز! (3800897) (alef-11)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.